Medya, tahmine dayalı programlamayı projelendirmek ve onunla birlikte bilinçaltı mesajları iletmek için kullanılıyor. Yaygın ve sistematiktir. Büyük bir IŞİD olayı yolda. Watchdogs Legion fragmanının bu teşhirini izlemelisiniz: Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control https://www.youtube.com/watch?v=HxlUx3mK6IE …. ama en önemlisi bu belgesel, resmin tamamını görmek için. Illuminati’nin Londra’daki Bir Sonraki Hamlesi ve Müslümanlara Karşı Gizli Beyin Yıkama Kampanyası Açığa Çıktı https://www.youtube.com/watch?v=O9FFhuPJ4qU

Author

75 Comments

1. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 09-08-2020 06:24:09

2. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, teşekkürler 09-08-2020 23:57:50

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

4. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 12-08-2020 01:13:06

6. Gürbüz Reply

Slm siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

7. Mersin merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 09:18:33

8. Zonguldak merkezden ben ali. Slm bu web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 18:00:48

9. Muş merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, face de paylaştım 26-08-2020 18:55:49

10. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha billaha güzel, saolun 30-08-2020 10:20:14

11. Merhaba web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Selamın aleyküm siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, sağolun

15. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi yeminle çok iyi, sağolun 16-09-2020 23:20:56

16. Selam paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

17. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler 29-09-2020 13:06:12

18. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:21:05

19. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:30

20. Isparta merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 19:33:09

21. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 449

22. Aydın merkezden ben ziya. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-10-2020 02:23:35

23. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 23-10-2020 08:37:15

24. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 280

25. Tekirdağ dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Slm sayfan valla hayran bıraktı, saolun , mehmet – 70

26. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 436

27. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, saolun , Hasan – 425

28. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 139

29. Adana dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Merhaba sayfan inanki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 197

30. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 15-11-2020 18:29:48

31. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 342

32. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, saolun , hatice – 17

33. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 65

34. Rize dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 103

35. Yozgat dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, face de paylaştım , memo – 459

36. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 09-12-2020 04:14:48

37. Artvin dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 424

38. Çankırı merkezden ben ali. Slm sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-12-2020 00:11:17

39. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, saolun 24-12-2020 23:09:49

40. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten güzel, sağolun , ali – 24

41. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 374

42. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

43. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 83

44. Çorum dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 183

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 18

46. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 231

47. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , mehmet – 312

48. Sinop dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Selamlar siteniz vallaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 245

49. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok güzel, saolun , Hasan – 235

50. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 231

51. Osmaniye dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Mrb paylaşım vallaha billaha iyi, teşekkürler , Emine – 396

52. Afyon dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Mrb paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 239

53. Ardahan dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ahmet – 229

54. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 170

55. Samsun merkezden ben ali. Selam paylaşım vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 03-02-2021 21:05:22

56. Samsun dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 42

57. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten mükemmel, teşekkürler

58. Ardahan dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 240

59. Slm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

60. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, teşekkürler , ziya – 383

61. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 94

62. Bursa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-03-2021 10:01:55

63. Çorum dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Merhabalar web siten vallaha güzel, face de paylaştım , ziya – 164

64. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 304

65. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

66. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , – 485

67. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , memo – 186

68. Muğla merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 28-04-2021 02:55:37

69. Bingöl merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 01-05-2021 08:57:46

70. Manisa dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, tebrikler , ali – 70

71. Ordu dan kimler var. Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 481

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link