Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek!

Medya, tahmine dayalı programlamayı projelendirmek ve onunla birlikte bilinçaltı mesajları iletmek için kullanılıyor. Yaygın ve sistematiktir. Büyük bir IŞİD olayı yolda. Watchdogs Legion fragmanının bu teşhirini izlemelisiniz: Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control https://www.youtube.com/watch?v=HxlUx3mK6IE …. ama en önemlisi bu belgesel, resmin tamamını görmek için. Illuminati’nin Londra’daki Bir Sonraki Hamlesi ve Müslümanlara Karşı Gizli Beyin Yıkama Kampanyası Açığa Çıktı https://www.youtube.com/watch?v=O9FFhuPJ4qU

“Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek!” üzerine 26 yorum

1. Tunceli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 12-08-2020 01:13:06

2. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, teşekkürler 29-09-2020 13:06:12

3. Ağrı merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız inanki güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:21:05

4. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:30

5. Isparta merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 19:33:09

6. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 449

7. Aydın merkezden ben ziya. Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-10-2020 02:23:35

8. Konya merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 23-10-2020 08:37:15

9. Bu konu : ” Watchdogs Legion fragmanı = Illuminati Mind Control. Büyük bir Illuminati etkinliği yolda. Dikkat etmek! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 280

Yorum yapın