Kategoriler
Genel

Wayfair, Denizaşırı CEO istifası ile ilgili olabilir mi?

SS – Son 48 saat içinde Wayfair ile her şey ortaya çıktığında, yaklaşık bir yıl önce “çıldırmış” Gözetim CEO’sunu hatırlayamadım. İşte bir hatırlatma:

https://www.nytimes.com/2019/08/22/business/overstock-ceo-patrick-byrne.amp.html

Bu tamamen spekülatif, ancak “derin devlet” tarafından olmak istemediği durumlara manipüle edildiğini ve sonunda FBI ile “Clinton soruşturması” üzerinde çalıştığını söyledi. Hillary ve Trump’a karşı siyasi sabotaj / casusluk yapma baskısı altında olduğunu söyledi. Rus ajanı olduğu ortaya çıkan bir kadınla ilişkisini, ancak bu konuda Warren Buffet ile görüştükten sonra çok açıkladı. Bu, şantaj altından çıkmaya çalışmak ve en kötüsünden bahsetmeden güvenliğini sağlamak için yeterince halka açık olmaya çalışmak gibi görünüyor.

“Wayfair, Denizaşırı CEO istifası ile ilgili olabilir mi?” için 8 yanıt

Kütahya merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım ciddiyim güzel, face de paylaştım 13-07-2020 20:20:25

Konya merkezden ben banu. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-07-2020 10:45:14

Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 28-07-2020 06:18:43

Ardahan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 22:12:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir