Wayfair ile ilgili düşünceler, daha sonra sosyal medyada kayıp olmayan “kızların kaybolması”

Buna ilk önce başkası tarafından dokunulmuş mu bilmiyorum, ama görmedim. Varsa üzgünüm. benim hatam.

Öncelikle konuyla ilgili birkaç farklı fikrim olduğunu söyleyeyim.

1. Sosyal medyanın yanı sıra, yani neden buna güveniyorsun ki, o kızlardan herhangi birinin kayıp olmadığına dair kesin bir kanıt görmedim. yani o sırada kaçırılmış ve baskı altında videolar çekmiş olabilirler. Videoların göründüğü gibi değil, ama bunun belki de dikkate alınmaması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum ama en azından henüz çizilmiyor.

2. belki videoda onları mutlu etmek için ilaç verdiler. kim bilir.

Bununla birlikte, buna gerçekten inanmıyorum dedi. Bana göre kaçakçılık mevsimlik ya da fırsatçı bir iş değil. onların bir modeli, takip ettikleri bir kitabı var. bir kızı kapıp internete koymazlar ve başka bir kız almak için satılıncaya kadar beklemiyorlar.

Bu çok gerizekalı ve bu çok iş gibi. Açıkça görülüyor ki, zamanla yaşlanan birçok farklı yaştaki birçok kızı kapıyorlar. Yani benim için dolaplardaki bu isimlerin çalışma şekli, yakın zamanda yakalanmış kızlara mı bakıyorlar, belli bir tip veya belirli özellikleri tanımlıyorlar ki, aslında adı geçen kıza sahip olup olmadıklarını varsayalım – adı geçen kıza benziyor. sahip oldukları kızlardan biri.

Yani bu anlamda Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) gibi. Buradaki fikir şudur ki, bir dolabı söz konusu 2018’e veya daha azına giren bir kızdan sonra adlandırırsanız, müşterinin sattığınızı araştırması, son zamanlarda eşleştirmek için düzenli olarak güncellemekten çok daha az kolay olacaktır. kendi kızlarınızı ilişkilendirmek istediğiniz belli bir görünüşü veya güzelliği olan çalıntı kız.

Temel olarak, bu isimlerin aslında satılan kız olması gerekmez, sadece alıcı ve satıcının reklamı yapılan ürünün satılan ürünle eşleşmesini kabul edebilecek kadar yakın.

Bilmiyorum, belki kulağa çılgınca geliyor. Ama bana göre, yaptıkları işin oldukça açık bir parçasıydı, yaptıklarıyla ilgili olarak bana mantıklı geldi.
Şerefe ve iyi şanslar !! 🙂

“Wayfair ile ilgili düşünceler, daha sonra sosyal medyada kayıp olmayan “kızların kaybolması”” üzerine 12 yorum

1. Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 16-08-2020 18:19:13

2. Adana merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 28-09-2020 00:50:57

3. Manisa merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım 02-10-2020 10:18:05

4. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:22:22

5. Bu konu : ” Wayfair ile ilgili düşünceler, daha sonra sosyal medyada kayıp olmayan “kızların kaybolması” ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 293

6. Bu konu : ” Wayfair ile ilgili düşünceler, daha sonra sosyal medyada kayıp olmayan “kızların kaybolması” ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , emin – 221

Yorum yapın