Kategoriler
Genel

Wayfair Kabin Fiyatı GPS Koordinat Sonrası

Bir kullanıcı kutu düşüncesinin dışında gerçekten iyi bir yazı yayınlamış ve fiyatları Wayfair Dolaplarından alıp GPS koordinatları olarak kullanmış ve sonuçlar şok edici olmuştur. Şimdi tek sorun OP ve Reddit’teki görevi artık öyle değil mi? OP tarafından işaretlenmiş ve kaldırılmış veya kaldırılmış mı? Ama son 5 saattir arıyordum ve bu sabah yayınlandı. Birisi bu gönderiyi aldıysa veya ekran görüntüsü aldıysa inanılmaz olurdu çünkü inanılmaz bir iş yaptılar ve şimdi kayboldu

“Wayfair Kabin Fiyatı GPS Koordinat Sonrası” için 12 yanıt

Sakarya merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 13-07-2020 01:18:13

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-07-2020 06:48:36

Aydın merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-07-2020 11:48:13

Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, saolun 29-07-2020 20:35:02

İstanbul merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 04-08-2020 15:41:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir