İşte teorim ve küçüklerle uğraşırken bunun çok ciddiye alınması gerektiğine inanıyorum. Instagram, çıplaklık ve kan içermedikçe her türden sayfaya izin verir. Ama şunu buldum: ayak modelleme resimleri içeren birçok sayfa var. Buna uygun modellik demezdim, ama asıl mesele bu sayfalarda genç kızların ve ayaklarının fotoğraflarını paylaşıyor ve bu kızlara tapan binlerce ve binlerce erkeği bir araya getiriyor. Bu ciddi. “Modellerin” tümü 18 yaşından büyük olsaydı bu gönderiyi yapmazdım, ama değiller. ONUN ÜZERİNDE KÜÇÜK PEDOFİLLER YORUMLAMA yazan resimler yayınlayan binlerce küçük profil var. Buradaki ana amacım bu değil, bu yüzden bundan sonra ona geçeceğim. Bu genç modellerin bazı profillerine tıkladım ve belirsiz bir şey fark ettim: Instagram biyografilerine göre, küçük hesapların çoğu ebeveynleri tarafından “denetleniyor”. Ama lütfen bir saniye düşünün: Ne tür bir ebeveyn çocuklarını instagramda ifşa ederdi, yaşlı erkeklerin bu resimleri belirsiz şekillerde spekülasyon yaptığını unutmayın (bunun uydurma olmadığını unutmayın, garip yaşlı adamların yorum yapıp onlara taptığı yorumlar vardır. genç kızlar)? Bulduğum profillerin hepsinde bu genç kızların profesyonel fotoğrafları var, hepsi vücutlarını gösterirken (ve yine, resimlerdeki tek yorum yaşlı erkeklerden geliyor.) Komplo şu: “genç modellerin” bu açıklamalarının hepsi tacizciler, pedofiller ve çocuklarını taciz eden ebeveynlere aittir. Bazen çocuk istismara uğradığını fark etmediği için fotoğrafları çekmeyi bile kabul edebilir. Maalesef, kuralları çiğneyeceği için (teşhir) burada herhangi bir kanıt yayınlayamam. Düzenleme: Siz kendiniz kontrol edebilirsiniz. Şaka yapmıyorum

Author

84 Comments

1. Kırıkkale merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 09:23:23

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 11:14:04

3. selamun aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

4. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 21:49:47

6. Merhaba herkese sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım

7. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

8. Merhaba sayfa inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

9. selamun aleyküm web siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

10. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

11. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa vallaha mükemmel, şukuladım 02-10-2020 10:05:47

12. Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:42

13. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 07-10-2020 08:31:57

14. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 103

15. Çanakkale dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 226

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 89

17. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 343

18. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

19. Edirne dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 415

20. Trabzon merkezden ben emin. Slm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-11-2020 10:27:48

21. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 300

22. Şanlıurfa merkezden ben . Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 08-12-2020 07:22:56

23. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 333

24. Zonguldak merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler 10-12-2020 23:17:23

25. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Mrb siten yeminle mükemmel, şukuladım , gaye – 28

26. Mardin merkezden ben hatice. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 22:47:32

27. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, şukuladım , Hasan – 411

28. Isparta merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-12-2020 15:40:09

29. Şanlıurfa dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Mrb sayfanız vallaha billaha çok iyi, saolun , – 316

30. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

31. Trabzon dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 219

32. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten cidden iyi, şukuladım 01-01-2021 07:30:10

33. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-01-2021 20:26:47

34. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

35. Tokat merkezden ben ali. Selam herkese web siten yeminle çok güzel, sağolun 05-01-2021 15:11:42

36. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

37. Düzce dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 42

38. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 212

39. Selam herkese siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım

40. Eskişehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 02:44:11

41. selam arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım

42. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 304

43. Osmaniye merkezden ben ziya. Merhaba sayfan valla çok güzel, tebrikler 25-02-2021 04:25:36

44. Erzincan dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , ali – 68

45. Giresun merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 12-03-2021 22:38:31

46. Artvin dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 97

47. selam arkadaşlar paylaşımın valla iyi, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok iyi, sağolun , ziya – 152

49. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler

50. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 294

51. Bursa dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ziya – 251

52. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun 23-04-2021 20:46:05

53. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 213

54. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhaba web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler , ali – 149

55. Tokat dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Merhaba siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , gaye – 395

56. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

57. selamun aleyküm sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

58. Merhaba web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

59. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 84

60. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 397

61. Sakarya merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 15-05-2021 20:03:04

62. Yozgat merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-06-2021 02:38:50

63. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 77

64. Ankara dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 19

65. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 214

66. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 196

67. Ankara dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 302

68. Siirt merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım 04-07-2021 18:19:07

69. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 427

70. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 458

71. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. Selamlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 30

72. Bu konu : ” Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, face de paylaştım , – 481

73. İstanbul dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Merhaba herkese web siten valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 486

74. Çanakkale merkezden ben ali. Merhabalar web siten cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 29-07-2021 22:30:13

75. Isparta dan kimler var. Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram. . Selamlar paylaşımın harbiden hayran edici, tebrikler , memo – 86

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link