Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram.

İşte teorim ve küçüklerle uğraşırken bunun çok ciddiye alınması gerektiğine inanıyorum. Instagram, çıplaklık ve kan içermedikçe her türden sayfaya izin verir. Ama şunu buldum: ayak modelleme resimleri içeren birçok sayfa var. Buna uygun modellik demezdim, ama asıl mesele bu sayfalarda genç kızların ve ayaklarının fotoğraflarını paylaşıyor ve bu kızlara tapan binlerce ve binlerce erkeği bir araya getiriyor. Bu ciddi. “Modellerin” tümü 18 yaşından büyük olsaydı bu gönderiyi yapmazdım, ama değiller. ONUN ÜZERİNDE KÜÇÜK PEDOFİLLER YORUMLAMA yazan resimler yayınlayan binlerce küçük profil var. Buradaki ana amacım bu değil, bu yüzden bundan sonra ona geçeceğim. Bu genç modellerin bazı profillerine tıkladım ve belirsiz bir şey fark ettim: Instagram biyografilerine göre, küçük hesapların çoğu ebeveynleri tarafından “denetleniyor”. Ama lütfen bir saniye düşünün: Ne tür bir ebeveyn çocuklarını instagramda ifşa ederdi, yaşlı erkeklerin bu resimleri belirsiz şekillerde spekülasyon yaptığını unutmayın (bunun uydurma olmadığını unutmayın, garip yaşlı adamların yorum yapıp onlara taptığı yorumlar vardır. genç kızlar)? Bulduğum profillerin hepsinde bu genç kızların profesyonel fotoğrafları var, hepsi vücutlarını gösterirken (ve yine, resimlerdeki tek yorum yaşlı erkeklerden geliyor.) Komplo şu: “genç modellerin” bu açıklamalarının hepsi tacizciler, pedofiller ve çocuklarını taciz eden ebeveynlere aittir. Bazen çocuk istismara uğradığını fark etmediği için fotoğrafları çekmeyi bile kabul edebilir. Maalesef, kuralları çiğneyeceği için (teşhir) burada herhangi bir kanıt yayınlayamam. Düzenleme: Siz kendiniz kontrol edebilirsiniz. Şaka yapmıyorum

“Wayfair pedofillerin karşılaşması değil, Instagram.” üzerine 17 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 09:23:23

2. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 19-08-2020 11:14:04

3. Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 21:49:47

4. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa vallaha mükemmel, şukuladım 02-10-2020 10:05:47

5. Adıyaman merkezden ben Aylin. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:21:42

6. Erzincan merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 07-10-2020 08:31:57

Yorum yapın