Kategoriler
Genel

Wayfair teorileri hakkında sorular

Birçok insanın ekran görüntüsü olduğunu / kaldırılan öğelerin varlığını arşivlediğini biliyorum, ancak kimse yorumları arşivledi mi? İçinde herhangi bir ipucu olup olmadığını merak ediyorum.

Ayrıca, Wayfair teorilerinin doğru olduğunu ve bunun insan ticareti ile ilgili olduğunu, fiyatların neyi yansıttığını varsayalım. Bir kişinin / çocuğun satın alınması veya fuhuş için bir defalık ücret? Gerçek satın alma için rakamlar bana düşük geldi, ancak fiyatların ne olacağını gerçekten bilmiyorum.

Yine teorilerin doğru olduğunu varsayarsak, insan ticaretine maruz kalan çocukların hiçbir yüz resmi yoktur, başka bir yerde bir yerde bir çapraz referans olduğunu düşünüyor musunuz?

“Wayfair teorileri hakkında sorular” için 13 yanıt

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-07-2020 14:09:34

Elazığ merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-07-2020 16:08:35

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 13-07-2020 16:08:38

Kırıkkale merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok iyi, tebrikler 13-07-2020 16:10:35

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfa harbiden çok iyi, şukuladım 20-07-2020 23:39:23

Yozgat merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 10-08-2020 14:15:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir