Kategoriler
Genel

Wayfair Ticari Marka Yerleri

Birinin Google haritalarının ekran görüntüsünü paylaştığını gördüm, Allium yolu size getiriyor, One Allium Way Wayfair’de bir satıcı. İşaretçi doğrudan bir ilkokulun önündedir. Wayfair ticari markalarını araştırdım, çok fazla sahip oldukları ortaya çıktı. İşte liste, https://trademarks.justia.com/owners/wayfair-llc-2466010/page4.

Ben bir yer gibi görünüyordu bir avuç baktı ve neredeyse bir yer geldi, neredeyse, bir ya da iki okul bir blok içinde yer. Birch Lane (ilkokul), Freeport Park (lise), Langley Street (ilkokul), Castleton (Ortaokul); Henüz hepsini bile geçmedim. Diğer ikisi de halk kütüphanelerine çok yakındı.

Bunu burada, en ufak tefek adamlarla paylaşacağımı düşündüm. Doğru yerde kazarsanız burada bir şey olduğuna eminim.

“Wayfair Ticari Marka Yerleri” için 12 yanıt

Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-07-2020 09:03:08

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 19:59:07

Edirne merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden iyi, twitter da paylaştım 13-07-2020 05:46:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir