Kategoriler
Genel

Wayfair’i diğer perakendecilerden farklı kılan nedir?

Bir ürün için Google’da arama yaparsanız, “alışveriş” i seçer ve yalnızca gerçekten yüksek fiyatları göstermek için filtre uygularsanız, şimdiye kadar duyduğum her perakendecinin bu aşırı fiyatlara sahip olduğunu göreceksiniz. Mumlar, dolaplar, yastıklar, adını siz koyun. 5.000 $ + seçenekli sayfalar. Wayfair ürünlerini her zaman insan isimleriyle adlandırmıştır. Aklınıza gelebilecek herhangi bir ismi, hatta nadir olanları bile aramayı deneyin, muhtemelen sonuç elde edersiniz. Her gün ortalama 2.000 çocuk kayboluyor. Kullanımda yaklaşık 5.000 yaygın isim vardır. Her ortak ismin bir çocuğunun kaybolması 3 günden az sürer. Bir yıl sonra, kullanılan her ismin birinin kaybolduğuna bahse girebilirsiniz. Kayıp birinin adını taşıyan bir ürünün kanıtı olduğunu söylediğimizde, bir insan ismini otomatik olarak insan kaçakçılığıyla eşleştirdiğini söylüyoruz, çünkü bir şeye isim vermek neredeyse imkansızdır. değildi yakın zamanda kaçırılmış bir çocuk.
Kısacası, isim şey Wayfair’i mantıksal olarak ayırmıyor ve çılgın fiyatlandırma da değil. Wayfair’in çocuk ticareti yaptığını düşünüyorsanız, her çevrimiçi perakendecinin de olduğuna inanıyorsunuz. Onları ayıran tek bir kanıt bulamadım.

“Wayfair’i diğer perakendecilerden farklı kılan nedir?” için 18 yanıt

Isparta merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 12-07-2020 18:43:26

Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 12-07-2020 22:14:40

Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-07-2020 22:25:25

Denizli merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 13-07-2020 19:45:02

Kayseri merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 25-07-2020 16:07:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir