Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı?

Herkese merhaba, Geçen bir buçuk yılda birikmiş uzun yığın bağlantılarım var ve bunlardan 2000-3000 olmalı. Onları tematik olarak düzenlemeye çalışıyorum, ardından hepsini ekran görüntüsünü almak ve bir sabit diske aktarmak istiyorum. (Ekran görüntüleri düşünüyorum, ancak html daha az yer kaplar mı?)

Bunu otomatikleştirmenin iyi yolları konusunda önerisi olan var mı? Tarayıcım tüm bir web sayfasının ekran görüntüsünü almama izin veriyor, ancak her birini elle yapmak zorunda kalmazsam çok zaman kazandırırdı. Ama aynı zamanda herhangi bir yazılım satın almak da istemiyorum.

WEF bizi internet kesintileri olacağı konusunda uyardı (ve en lezzetli materyalleri kendi sitelerinden temizliyorlar), bu yüzden muhtemelen bunu merak eden tek kişi ben değilim.

Şimdiden teşekkürler.

“Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı?” üzerine 21 yorum

1. Muğla dan kimler var. Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? . Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 464

2. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 257

3. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki iyi, teşekkürler , memo – 489

4. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, teraziye tıkladım 08-12-2020 02:13:17

5. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 128

6. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, saolun , – 121

7. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , memo – 6

8. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , memo – 466

9. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 239

10. Giresun dan kimler var. Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? . Selam siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 320

11. Bu konu : ” Web sayfası arşivlemeyi / indirmeyi hızlandırmak için araçlar öneren var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan valla çok güzel, saolun , elif yılmaz – 97

12. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 26-02-2021 02:41:05

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link