Hey Millet! Çoğu eyalette yabani otun neden yasadışı olduğuna dair farklı Komplo teorileri bilmek istedim. (Idaho’da birkaç gram için 7 ila 12 yıl hapse giriyoruz)

• eğer ilgileniyorsanız kişisel görüşüm. Esrarın tıbbi olarak veya eğlenmek için kullanılması gerektiğine inanıyorum. (ya da). Yabani otun alkol ve İlaçlara benzer bir ağ geçidi ilacı OLDUĞU zamanlar vardır (eroin gibi daha büyük bir yüksekliğe ihtiyacım var) ve aptalların yüksek araba sürerek araba kazalarına neden olduğu zamanlar olur, bu da sorun değildir. Ama sarhoş sürücüler var ve sınıf arkadaşlarımdan birini öldürdü. Tabii ki ot bunu yapabilir.

• Ama otun yasadışı olduğuna inanıyorum çünkü sizi yukarıda ve ötesinde düşünmeye sevk edebilir. Seni aptal yerine koymaz.

• Neden otun yasadışı olduğunu düşünüyorsunuz? SİZİN komplo teorileriniz nelerdir? Akademik kaynakları ve hatta bir gazeteci tarafından yazılmış makaleleri yayınlamaktan çekinmeyin.

Esrar kafasına benzemeden önce 2 aydır sigara içmedim. Basitçe çünkü gerçekten umursamıyorum. Gerçekten alkol gibi yasal olmasını istiyorum.

Author

40 Comments

1. Slm sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, sağolun

3. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:04:09

4. Batman dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, sağolun , ziya – 293

5. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Mrb paylaşımın valla güzel, tebrikler , elif yılmaz – 67

6. Trabzon merkezden ben . Merhaba sayfa valla hayran edici, sağolun 15-12-2020 22:39:01

7. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 5

8. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun 16-12-2020 22:23:33

9. Antalya dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , – 383

10. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 428

11. Hakkari merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 27-12-2020 04:25:39

12. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Rize merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 23:41:53

14. Kırşehir dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun , ali – 243

15. Van merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 11-01-2021 19:19:57

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 310

17. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 14-01-2021 07:03:51

18. Tekirdağ dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Mrb paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 90

19. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun 18-01-2021 21:46:29

21. Şırnak merkezden ben ali. Mrb paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 01-02-2021 02:13:19

22. Çankırı dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 373

23. Bilecik dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , hatice – 170

24. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşım valla güzel, saolun 22-02-2021 15:10:09

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhabalar siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım , – 172

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 243

27. Tokat dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhaba web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 333

28. Giresun merkezden ben banu. Slm paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım 14-03-2021 04:37:36

29. Adıyaman merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım 21-03-2021 20:47:14

30. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 162

31. Afyon dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 112

32. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Slm sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 473

33. Iğdır dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, tebrikler , gaye – 56

34. Aydın merkezden ben ali. Selamlar web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım 23-04-2021 21:27:14

35. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 376

36. Bolu dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , – 50

37. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 465

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link