Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar.

Hey Millet! Çoğu eyalette yabani otun neden yasadışı olduğuna dair farklı Komplo teorileri bilmek istedim. (Idaho’da birkaç gram için 7 ila 12 yıl hapse giriyoruz)

• eğer ilgileniyorsanız kişisel görüşüm. Esrarın tıbbi olarak veya eğlenmek için kullanılması gerektiğine inanıyorum. (ya da). Yabani otun alkol ve İlaçlara benzer bir ağ geçidi ilacı OLDUĞU zamanlar vardır (eroin gibi daha büyük bir yüksekliğe ihtiyacım var) ve aptalların yüksek araba sürerek araba kazalarına neden olduğu zamanlar olur, bu da sorun değildir. Ama sarhoş sürücüler var ve sınıf arkadaşlarımdan birini öldürdü. Tabii ki ot bunu yapabilir.

• Ama otun yasadışı olduğuna inanıyorum çünkü sizi yukarıda ve ötesinde düşünmeye sevk edebilir. Seni aptal yerine koymaz.

• Neden otun yasadışı olduğunu düşünüyorsunuz? SİZİN komplo teorileriniz nelerdir? Akademik kaynakları ve hatta bir gazeteci tarafından yazılmış makaleleri yayınlamaktan çekinmeyin.

Esrar kafasına benzemeden önce 2 aydır sigara içmedim. Basitçe çünkü gerçekten umursamıyorum. Gerçekten alkol gibi yasal olmasını istiyorum.

“Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar.” üzerine 26 yorum

1. Uşak merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:04:09

2. Batman dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhabalar siteniz cidden çok güzel, sağolun , ziya – 293

3. Bolu dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Mrb paylaşımın valla güzel, tebrikler , elif yılmaz – 67

4. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 5

5. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, saolun 16-12-2020 22:23:33

6. Antalya dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , – 383

7. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ziya – 428

8. Hakkari merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 27-12-2020 04:25:39

9. Rize merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 23:41:53

10. Kırşehir dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm paylaşımın inanılmaz güzel, sağolun , ali – 243

11. Van merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 11-01-2021 19:19:57

12. Bu konu : ” Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. ” çok güzel. Selam siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 310

13. Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler 14-01-2021 07:03:51

14. Tekirdağ dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Mrb paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 90

15. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, saolun 18-01-2021 21:46:29

16. Çankırı dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , – 373

17. Bilecik dan kimler var. Weed, hükümetin ötesinde düşünmenizi sağlar. . Slm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , hatice – 170

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link