Tamam, bu devre arası şovu beni gerçekten ürkütüyordu ve buraya gelip tartışmak, düşünceler ve diğer insanların fark ettiğim şeyler hakkında bir tartışma başlatmak istedim.

Başlangıç, kesinlikle, yedek dansçılardan biri gökyüzünde kırmızı gözlü bir cüppeyle başladığında ve sahneye yavaşça indirildiğinde İsa’nın sapıklığıydı. Bunu satanizmin genel nüfusa tanıtıldığı şeklinde yorumladım. Yedek dansçıların hepsinin İncil korosu / dini cüppelere benzeyen ama hepsinin kırmızı gözleri olan cüppeler içinde olduğuna dikkat edin.

Sonra, yedek dansçıların bulunduğu kademeli platformlar bana mezar taşlarını hatırlattı. Çoğunlukla ışıklandırma öyle oluyordu ki, yedek dansçıları göremiyordunuz çünkü platformlarda yanan neon şekiller tarafından boğulmuşlardı. Bunlar bana mezar taşları gibi göründü. Gelecek toplu ölümler alâmeti mi?

Ayrıca – mezar taşları arasındaki kelimelere dikkat edin: Alone, Enough, Touch, Long ve ayırt edemediğim birkaç tane daha. Sözlükteki herhangi bir kelimeyi tam anlamıyla görüntüleyebildiğinizde gösterilecek çok garip kelimelerin tümü. Gösterinin tamamı bizim covid durumumuzun bir yansıması gibi görünüyordu – tek başına, dokunma özlemi, yeterince (birinin sınırlarına ulaşması) şu anda alakalı görünüyor.

Sonra, The Weeknd aynadaki maskeli dansçılarla ve ışıklar odasında – bu, The Weeknd’in kamerayı döndürmesiyle başlıyor (başka yöne bakmak zorunda kaldım çünkü tüm dönmelerden midem bulanıyordu). Sonra, dansçılar covid tarzı yüz işaretleriyle ortaya çıkıyor ve etrafta zıplıyor ve birbirlerine çarpıyorlar. Bu, genel halkın maruz kaldığı yönelim bozukluğunun simgesidir – bize söyleniyor ki topluluğa, doğal bir insan dürtüsü, bencildir – bize nefes almanın bencil olduğu söyleniyor – şu anda her şey geri döndü ve bu bölüm bunu gösteriyor.

Sahada geçen son kısım beni gerçekten ürkütüyordu. “House of Balloons / Glass Table Girls” adlı şarkı ile başladı. Bir gecelik standlar ve partiler hakkında bir şarkı olan ve daha az bilinen bir Weeknd şarkısı olmasına rağmen aslında oldukça iyi olan bir şarkı. Konuyu ele alıyorum – kullandıkları şarkının tek kısmı şarkının çok küçük bir kısmıydı “burası mutlu bir ev / biz burada mutluyuz / ah bu eğlenceli, eğlenceli eğlenceli eğlence”. Tamam- bu apaçık bir alay gibi görünmüyor ve karantinada sefil hayatlar yaşayan herkesi selamlıyor mu ?! İntihar oranları, akıl sağlığı sorunları hızla yükseldi ve insanlar bu kilitlenmelerde evde eğlenmiyor. Bu maskeli yedek dansçılar, bir dize tekrarlarken robot olarak dans ediyor.

Son olarak, “Kör Işıkların” nasıl yorumlanacağından emin değilim – yapılandırılmış robotik dans, moshpit benzeri bir dans kümesinde koşmak için molalar verdi. Bu, yaklaşan iç huzursuzluğun simgesi mi?

Ayrıca The Weeknd ve yedek dansçıların hepsinin aynı kıyafeti giymesinin, ayrıca kadın olmamasının ilginç olduğunu düşündüm. Kırmızının önemli bir inisiyasyon sembolü olduğunu hatırlıyorum, bunun sizin inisiyasyonun kalınlığında olduğunuz anlamına geldiğini düşündüm. Ben olumlu değilim, o yüzden bu konuda yanılıyorsam düzeltin. Ancak, sembolik olarak bu şeytani ritüelin yoğunluğundaysak mantıklı olur çünkü işler kesinlikle en kötüsüne değişti – “yeni normal, daha iyi inşa et, vb.”

Şov hakkında başka ne düşündüğünüzü ve sembolizmi kaçırdığımı fark ettiyseniz bana bildirin. Kemerini bağlama ve Tanrı’yı ​​bulma zamanı!

Author

38 Comments

1. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, sağolun 08-02-2021 04:33:32

2. Merhaba bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

3. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım , emin – 429

4. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 496

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 193

7. İzmir merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, teraziye tıkladım 08-02-2021 18:50:01

8. Selamlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun

9. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Balıkesir dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 371

11. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım

12. Şanlıurfa dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Selam paylaşımınız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 161

13. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Selam herkese siten valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 146

14. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım , doruk – 211

15. Artvin dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 145

16. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Slm web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 309

17. Mardin merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-04-2021 19:23:19

18. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım valla mükemmel, şukuladım 14-04-2021 10:13:14

19. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, saolun , Gürbüz – 473

20. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-04-2021 04:02:36

21. Mardin dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 264

22. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 322

23. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 196

24. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 129

25. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran edici, sağolun , hatice – 120

26. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 424

27. Kütahya dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Selam herkese web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 171

28. Kırklareli merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 09:36:39

29. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2021 08:20:24

30. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selamlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-06-2021 17:26:16

31. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 334

32. Malatya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler 23-06-2021 18:44:41

33. Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 394

34. Kırşehir dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Mrb sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 100

35. Van dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Mrb web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 277

36. Sinop dan kimler var. Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi . Slm sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 27

37. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Weeknd’in İlk Yarı Gösterisi Superbowl Performansının Derinlemesine Bir Analizi ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 419

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link