Ya birçok bilim insanının şüphelendiği gibi bir simülasyon içinde yaşıyorsak? Bu durumda BİZ, büyük bir bilgisayarda (SIMS gibi) çalışan bir yazılımdan başka bir şey değiliz. Bu durumda, belki birisi bizim evrenimizden çıkıp “gerçek” evrene veya “gerçek” evrenden evrenimize girmeye çalışıyor. Bunun düşüncesi bile beni hasta ediyor. Böylece siber salgın, 😂.

Author

23 Comments

1. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 71

2. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun 11-05-2021 18:29:33

3. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 287

4. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 73

5. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 419

6. Gürbüz Reply

Selam siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

7. İzmir merkezden ben . Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 17-05-2021 03:00:21

8. Rize merkezden ben emin. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-05-2021 10:06:04

9. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 124

12. Kayseri dan kimler var. WEF bir hacker salgını simüle etti . Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 150

13. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden çok iyi, şukuladım

14. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 54

15. Giresun dan kimler var. WEF bir hacker salgını simüle etti . selamun aleyküm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , – 406

16. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 126

17. Bu konu : ” WEF bir hacker salgını simüle etti ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 84

18. Merhaba herkese sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

19. Hatay dan kimler var. WEF bir hacker salgını simüle etti . Slm sayfanız yeminle çok iyi, şukuladım , ziya – 333

20. Samsun dan kimler var. WEF bir hacker salgını simüle etti . selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 488

21. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar siten inanılmaz hayran bıraktı, saolun 15-07-2021 10:07:44

22. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. WEF bir hacker salgını simüle etti . Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 101

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link