Kategoriler
Genel

WEF: Büyük Sıfırlama. Eğer bunu bilmiyorsanız, tiranlığı isteyerek kabul etmiş sayılırsınız.

https://www.weforum.org/great-reset/

Fırsat

İyileşmeyi şekillendirmek için eşsiz bir fırsat penceresine girerken, bu girişim, küresel ilişkilerin gelecekteki durumunu, ulusal ekonomilerin yönünü, toplumların önceliklerini, iş modellerinin doğasını ve yönetimini belirleyen herkesi bilgilendirmeye yardımcı olacak bilgiler sunacak. küresel bir ortaklığın. Forumun toplulukları arasında yer alan liderlerin vizyonu ve geniş uzmanlığından yola çıkarak Büyük Sıfırlama girişiminin, her insanın saygınlığını onurlandıran yeni bir sosyal sözleşme oluşturun.

Bu insanların, isteyerek kabul etmeleri ve teslim etmeleri halinde zulümleri için ahlaki sorumluluk taşımadıklarına inandıklarını fark edin. Niyetlerini ve planlarını yayınlamak ve insanların tepki göstermemesi kabullenmeye benzer.

Bu bağlantıya bakmanızı tavsiye ederim.

Bu “yeni sosyal sözleşmeyi” almak için mevcut sözleşmeyi yok etmeleri gerekiyor. Bu en iyi, isyan etmesi beklenen insanların kendileri tarafından yapılır. Oynanan psikolojik oyunu daha iyi anlamak için, coronacircus.com (Bölüm 1, Bölüm 2).

“WEF: Büyük Sıfırlama. Eğer bunu bilmiyorsanız, tiranlığı isteyerek kabul etmiş sayılırsınız.” için 15 yanıt

Bartın merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, teşekkürler 03-07-2020 13:24:38

Karabük merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 13:50:59

Mersin merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-07-2020 15:38:27

Yalova merkezden ben ahmet. Slm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-07-2020 06:33:40

Manisa merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 25-07-2020 14:30:38

Yalova merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 31-07-2020 07:25:27

Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-08-2020 03:32:41

Siirt merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 06-08-2020 22:13:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir