Bunu yeniden gönderirken, bazı insanlar bana başlangıçta kaldırıldığını söyledi, bu yüzden şu anda shadow banlı olma ihtimalim var. Gerçekler çok acıtır? Dünyadaki tüm para ve güç, insanlığınızı ve özgürlüğünüzü geri alamaz, şilin.

Geçmiş:

WEF’in kendisinden;

Çok da uzak olmayan Geçmiş:

Bu, WEF’in Liste Dışı videosudur; bu eskiden herkese açık olarak listelenen bir videoydu. Olduğu zaman izlemiştim. Ayrıca az önce fark ettim, beğenme: beğenmeme oranını da bozmuşlar. Yanılmıyorsam 10000’lerce dislike vardı. Sanırım 50.000 falandı.

Potansiyel Gelecek:

Önümüzde potansiyel olarak hangi gelecek var;

Diğer bağlantılar;

Düşüncelerim? Özellikle ABD’de, sonbaharda/normal grip mevsiminde buna benzer bir şey meydana gelebilir/ay içinde başlayabilir. Doğal D Vitamini seviyeleri düşecek ve normal grip mevsimi yuvarlanacak. ADE gerçekse, ki öyle görünüyor ki, bir dizi insanın sitokin fırtınası yaşayıp ölmesini beklemek zor olmayacaktır.

Bunun kesin olduğunu söylemiyorum, ancak videolar göz önüne alındığında, Event 201’in yaptığı gibi bir veya daha fazla noktanın gerçekleşmesi olasılığı var. İşte potansiyel geleceğimiz;

1- Delta, daha fazla hemşire/doktor istifa ettikçe “ani yükselmeye” devam ediyor. Hastanelerin aşırı yüklendiğine dair iddialar şu anda olduğundan daha fazla dolaşıyor. Daha fazla propaganda ve çocuk istismarı ortaya çıkacaktır. ADE niyet tekme atmak çünkü insanlar doğal olarak gerçek bir grip virüsüyle karşılaşırlar.

2- Kilitlemelerin/potansiyel olarak yetkilerin eski haline getirilmesi için gerekçe, FDA onayının ardından ortaya çıkıyor

3- İsyan çıkar/olası İç Savaş

4- Cyberpan/Electric grid, işler kaynadığında sağa çarpar

5- Kitlesel Kaos oluşur

6- Ordu/Devlet, direnişi yakalamak ve takip etmek için sivil huzursuzluk zamanında çalışır ve/veya nüfusun bir kısmının zamanla boğulmasını umar

7- Kapılar ve sahtekarlar, insanlığı 500.000.000’un altında tutma kotalarına yaklaşıyor (Gürcistan Rehberleri)

8- Zamanla, tamamen istikrarsızlaşan ABD ve silahsız küresel nüfus = Tek Dünya Hükümeti/NWO’yu kurmak daha kolay

9- Dirençliler zamanla ayıklanacak ve itlaf edilecek.

10- 1984/Cesur Yeni Dünya ile küresel köleliğin birleşmesine hoş geldiniz

Buradaki anahtar şimdi savaşmaktır. Hala bir özgürlük cebini koruyoruz. Hepimiz izlenebilir değiliz. Henüz.

Düşmeden önce, kapanmadan önce, başlatmadan önce siber salgın bu sözde bu sistemleri hackleyecek ve elektrik şebekesini kapatacak. Teksas bir sınavdı. Haberi yaymaya devam edin, eğer bunu yaparlarsa, Amerika’yı resmen bir kez yıkmaya çalışırken elektriği/su/interneti kapatacakları için 2. İç Savaşı gerçekleştirmemizi ve kaynaklar için birbirimizi öldürmemizi isteyecekler. hepsi için. Bu Amerika’nın nüfusunu azaltacaktır. Bu, sadece bir ay önce Avustralya’dan duyulan retoriğin aksine, Yeni Dünya Düzeni’ni fiilen kurmak çok daha kolay olacak. Ne yaparsanız yapın, DÜŞMANIMIZIN <%1 OLDUĞUNU HER ZAMAN AÇIKLAYIN.

Tercihen, şu anda Amerika’daki “elit”lerin sahip olduğu yeraltı tünel sistemini de su basıp yok etmek güzel olurdu. Tercihen tüm dünyada da, ama şu anda bu zor. Ayrıca Denver Havalimanı’ndaki Kılavuz Taşları ve zaman kapsülü/tünellerini yok etmek, 6 Ocak’taki tiyatronun aksine DC’de sesimizi duyurmak ve her şey başarısız olursa, İklim Değişikliğini kasıtlı olarak hızlandırmak ideal olacaktır. Doğru duydun. Ölmemizi mi istiyorlar? Bizi köleleri yapmak mı istiyorlar? Kendilerini nasıl ölümsüz yapacaklarını bulamadan gezegenin yaşanamaz hale gelmesini sağlayın, hepsini yok edersek “özgür, sürdürülebilir bir dünyada” veya “Akıl Çağı”nda yaşayamazlar. (Başka bir notta, potansiyel var Bugün nasılsın ilave olarak.)

3. dünya savaşındayız. SARS-COV-1 ve SARS-COV-2 NS patentli biyo-silahlar, diğerleri arasında. Devlet insanlığı tamamen köleleştirmek istiyor. Biz zaten para sisteminin kölesiydik ama şimdi gerçek bedenlerimizi istiyorlar.

29 Comments

1. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 393

2. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , banu – 293

3. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Slm web siten vallaha güzel, tebrikler , gaye – 195

4. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 207

5. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım 13-08-2021 13:40:45

6. Merhaba herkese bu web sitesi inanki mükemmel, saolun

7. Kırıkkale dan kimler var. WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu . merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, sağolun , Hasan – 153

8. Bayburt merkezden ben Hasan. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 13-08-2021 20:33:14

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım

10. Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım

11. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , gaye – 34

12. Balıkesir merkezden ben memo. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2021 11:23:21

13. Şırnak dan kimler var. WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 117

14. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu . Slm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 57

15. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler 23-08-2021 14:55:04

16. Bingöl merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, saolun 26-08-2021 21:04:23

17. Balıkesir dan kimler var. WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , emin – 498

18. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 31

19. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm siten yeminle hayran edici, saolun 01-09-2021 15:52:24

20. Iğdır dan kimler var. WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu . Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 460

21. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler , Aylin – 338

22. Samsun merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 17:46:45

23. Bu konu : ” WEF’in siberpan ve diğer faydalı linklerle ilgili LİSTELENMEYEN videosu ” çok güzel. Selam siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 182

Write A Comment