http://twitter.com/JaredWeissNBA/status/1382206729631404036

Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için bir inhaler alması gerektiğini ve daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey olduğunu açıkladı.

Covid hala gerçekten korkutucu, elit bir NBA sporcusu enfeksiyondan aylar sonra hala bir inhaler kullanmaya ihtiyaç duyuyorsa, ciddi bir af.

Aynı zamanda, şimdi çok daha iyi hissettiğini duymak güzel:

“Kesinlikle bir ay öncesine göre kendimi daha iyi hissediyorum.”

Hepinize hafifçe covid alma

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun

2. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 266

3. Mrb paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , emin – 364

5. Tekirdağ dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 245

6. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . Mrb web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 164

7. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 409

8. Zonguldak merkezden ben hatice. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-05-2021 21:53:48

9. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam siten harbiden güzel, facebookta paylaştım 22-05-2021 06:11:29

10. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, saolun , – 195

11. Selam herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Batman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 26-05-2021 11:39:59

13. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 05-06-2021 03:47:33

14. Nevşehir dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . Mrb sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 66

15. Gümüşhane merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler 27-06-2021 20:57:19

16. Trabzon dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . Merhabalar web siteniz inan ki hayran edici, saolun , – 77

17. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Selam paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 188

18. Sinop merkezden ben ziya. Selam web siten gerçekten çok iyi, tebrikler 15-07-2021 11:09:15

19. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 420

20. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 255

21. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 469

22. Selam paylaşım inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

23. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, teşekkürler , hatice – 460

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link