http://twitter.com/JaredWeissNBA/status/1382206729631404036

Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için bir inhaler alması gerektiğini ve daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey olduğunu açıkladı.

Covid hala gerçekten korkutucu, elit bir NBA sporcusu enfeksiyondan aylar sonra hala bir inhaler kullanmaya ihtiyaç duyuyorsa, ciddi bir af.

Aynı zamanda, şimdi çok daha iyi hissettiğini duymak güzel:

“Kesinlikle bir ay öncesine göre kendimi daha iyi hissediyorum.”

Hepinize hafifçe covid alma

Author

7 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, saolun

2. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 266

3. Mrb paylaşımın harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi çok güzel, sağolun , emin – 364

5. Tekirdağ dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . merhaba arkadaşlar sayfa inanki iyi, teraziye tıkladım , ziya – 245

6. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. [Weiss]: Jayson Tatum, COVID’e yakalandığından beri ciğerlerini açmak için şimdi bir inhaler alması gerektiğini açıkladı, bu daha önce hiç yapmak zorunda olmadığı bir şey . Mrb web siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 164

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link