4 yıllık SOĞUK TÜRKİYE’den sonra sigarayı bırakmak zorunda kaldım ve 5. veya 6. gün tüm gün aşırı derecede yorgun hissettim. O gece gecenin ortasında tuvaleti kullanmak için kalktım ve kelimenin tam anlamıyla neredeyse bayıldı ve öldüm (neyse ki yapmadım). Duyularım şimdi YOĞUN BİR ŞEKİLDE arttı ve şimdi evreni merkezde çok boyutlu bir atom ve “elektronları” yıldızlar ve aylar olarak görüyorum. Yıldızlar daha sonra yeryüzünde bir ışın tabancası gibi dizilirken, diğer dünyalara da vurarak kapakları açıp dünyaları birbirine karıştıracak veya başkalarının “kıyamet” veya “coşku” olarak bildiği şeyleri karıştıracak. Çizdiğim resmin fotoğrafları için aşağıya bir imgur bağlantısı gönderdim (bu çirkin, ben çizemem) Ve aslında “neredeyse öldü” derken kastettiğim şey, bir dna aktivasyon dizisiydi.

https://imgur.com/gallery/Hfz3fIY

Author

82 Comments

1. selamun aleyküm sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Hatay merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 19-09-2020 06:57:10

3. Selamlar bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım

4. Konya merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 02-10-2020 09:19:53

5. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan cidden hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:12

6. Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Afyon merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun 02-10-2020 13:03:13

8. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

9. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

10. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 276

12. Selam web siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Selam web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Ordu dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Slm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ziya – 76

16. Adıyaman merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 04:08:49

17. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

18. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese sayfa inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-11-2020 21:52:45

19. Eskişehir dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Selam siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 329

20. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran edici, tebrikler

21. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım

22. Niğde merkezden ben . Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 06-12-2020 14:09:29

23. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 428

24. Erzurum merkezden ben Aylin. Mrb siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:44:19

25. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , – 276

26. Bolu dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Slm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 251

27. Muş merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 01-01-2021 12:12:58

28. selamun aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

29. Mrb bu web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım

30. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Selam sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , banu – 188

31. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

32. Bartın dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Slm web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 173

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Selam paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 493

34. Gümüşhane dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Selamın aleyküm paylaşım inan ki mükemmel, saolun , memo – 100

35. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

36. Merhaba herkese paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım

37. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inanki iyi, sağolun 03-02-2021 17:18:39

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 264

39. Selamın aleyküm sayfa gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

40. Merhaba web siten vallaha iyi, twitter da paylaştım

41. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım

42. Erzincan merkezden ben ali. Selam paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım 02-03-2021 14:39:43

43. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Selam siten inan ki güzel, tebrikler , elif yılmaz – 221

44. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Aylin – 373

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 155

46. Erzincan merkezden ben doruk. Mrb sayfa harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-03-2021 14:10:53

47. Edirne dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 325

48. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 456

49. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, saolun , emin – 345

50. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sağolun , gaye – 429

51. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2021 14:18:49

52. Gaziantep merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 05-05-2021 23:57:42

53. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 355

54. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

55. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 339

56. Eskişehir dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . merhaba arkadaşlar web siteniz valla güzel, şukuladım , gaye – 79

57. Slm paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler

58. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 18

59. Kırklareli dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 122

60. Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, sağolun 01-06-2021 03:50:04

61. Artvin merkezden ben . Merhaba sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2021 20:26:29

62. Çanakkale dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 109

63. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 475

64. Ankara merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 14-06-2021 17:26:06

65. Zonguldak merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım 23-06-2021 01:19:31

66. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

67. Düzce dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Merhaba sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 185

68. Batman dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 257

69. Samsun dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Merhabalar siteniz valla mükemmel, tebrikler , memo – 162

70. Isparta dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 365

71. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, saolun 11-07-2021 16:08:09

72. Bolu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-07-2021 22:22:23

73. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 189

74. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , Emine – 93

75. Çankırı dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 76

76. Bu konu : ” Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 14

77. Erzurum dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 309

78. Denizli dan kimler var. Wen, 4 yıl sonra anında temizleniyor … . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 459

79. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-07-2021 03:01:58

80. Kayseri merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 02:05:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link