West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı?

İnsanlar, Birleşik Krallık’taki Midlands ve Birmingham’ın çoğunu kaplayan iğrenç bir kokudan şikayet etmek için Twitter’ı kullanıyorlar. İnsanlar, daha önce aldıkları hiçbir kokuya benzemediğini ve gerçekten iğrenç olduğunu, hasta ve bokun bir kombinasyonu gibi koktuğunu söylediler.

Kimse kokunun nereden geldiğini bilmiyor gibi görünüyor, ancak insanları içeride tutmaya çalışmak ve barbekü yemelerini engellemek olduğu yönünde spekülasyonlar var. Bölge şu anda İngiltere’deki en yüksek Covid artışlarından birini yaşıyor.

Ne düşünüyorsun? İnsanların sosyalleşmesini engellemek için havaya bir koku pompalanması mümkün mü?

https://www.birminghammail.co.uk/black-country/live-updates-thousands-report-mystery-18941400

“West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı?” üzerine 18 yorum

1. Karaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 17-09-2020 10:55:25

2. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım 17-09-2020 10:55:37

3. Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:02:36

4. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 11:03:52

5. Sinop merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-09-2020 20:21:53

6. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım 02-10-2020 09:22:02

7. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 454

8. Burdur dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selamlar sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 268

9. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 20-10-2020 15:31:30

Yorum yapın