İnsanlar, Birleşik Krallık’taki Midlands ve Birmingham’ın çoğunu kaplayan iğrenç bir kokudan şikayet etmek için Twitter’ı kullanıyorlar. İnsanlar, daha önce aldıkları hiçbir kokuya benzemediğini ve gerçekten iğrenç olduğunu, hasta ve bokun bir kombinasyonu gibi koktuğunu söylediler.

Kimse kokunun nereden geldiğini bilmiyor gibi görünüyor, ancak insanları içeride tutmaya çalışmak ve barbekü yemelerini engellemek olduğu yönünde spekülasyonlar var. Bölge şu anda İngiltere’deki en yüksek Covid artışlarından birini yaşıyor.

Ne düşünüyorsun? İnsanların sosyalleşmesini engellemek için havaya bir koku pompalanması mümkün mü?

https://www.birminghammail.co.uk/black-country/live-updates-thousands-report-mystery-18941400

Author

88 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

2. Selam siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

3. merhaba arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, şukuladım

4. Karaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 17-09-2020 10:55:25

5. Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım 17-09-2020 10:55:37

6. Aksaray merkezden ben banu. Selam sayfa harbiden çok güzel, saolun 17-09-2020 10:59:37

7. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. selam arkadaşlar siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Zonguldak merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:02:36

10. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 17-09-2020 11:03:52

11. Sinop merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-09-2020 20:21:53

12. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım 02-10-2020 09:22:02

13. Mrb siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 454

15. Burdur dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selamlar sayfa yeminle güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 268

16. Yozgat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 20-10-2020 15:31:30

17. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 11

18. Yozgat dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Merhaba web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 50

19. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, saolun , Hasan – 333

20. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 91

21. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

22. İzmir dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selam herkese paylaşım cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 27

23. Edirne dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , – 382

24. Bilecik dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Mrb siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 403

25. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

26. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

27. Sinop merkezden ben gaye. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 11-12-2020 20:20:01

28. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, tebrikler

29. Antalya dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 372

30. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

31. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

32. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım

33. selam arkadaşlar sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

34. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 02:57:53

35. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, sağolun 22-01-2021 22:32:30

36. Çorum dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 346

37. Mardin merkezden ben emin. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 31-01-2021 06:46:52

38. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

39. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 27

40. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 239

41. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 20-02-2021 14:00:28

42. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 326

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 252

44. Elazığ dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, şukuladım , Emine – 156

45. Gürbüz Reply

Afyon dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 293

46. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , hatice – 32

47. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam web sitesi inanki çok güzel, teşekkürler , ali – 184

48. Nevşehir merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 11-03-2021 04:27:01

49. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 290

50. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 445

51. Muğla dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 122

52. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , gaye – 105

53. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım , ziya – 10

54. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler , emin – 12

55. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 365

56. Samsun merkezden ben emin. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, sağolun 18-04-2021 15:57:50

57. Gürbüz Reply

Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 459

58. Ağrı dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, saolun , Aylin – 259

59. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-05-2021 19:11:02

60. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 64

61. Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, teşekkürler

62. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Muğla dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , memo – 295

64. selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

65. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, sağolun , emin – 310

66. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 166

67. Gürbüz Reply

Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 439

68. Tokat dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Slm siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 456

69. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler 09-06-2021 06:33:10

70. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-06-2021 14:50:23

71. Kırşehir dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Merhaba herkese siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 329

72. Karabük merkezden ben emin. Selam web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-07-2021 05:14:08

73. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 187

74. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , banu – 220

75. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 133

76. merhaba arkadaşlar siten inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

77. merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

78. Antalya dan kimler var. West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? . Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 357

79. Hatay merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 16-07-2021 10:06:31

80. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 450

81. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

82. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

83. Sakarya merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2021 14:24:19

84. Osmaniye merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 07:28:04

85. Bu konu : ” West Midlands ve Birmingham’da Bok ve Hasta gibi kokan Korkunç Koku – İnsanları İç Mekanlarda Tutmak İçin Kasıtlı Olarak Pompalandı mı? ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , – 272

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link