Şizofreni tanısı için içten ziyade bir dış kaynağa atfedilen işitsel sözlü halüsinasyonlar tanımlayıcı faktör olarak kabul edilir. Duyulan sesler genellikle yıkıcı ve duygusaldır ve psikotik hastalarda görülen yapay gerçeklik ve yönelim bozukluğuna katkıda bulunur.[10]

Peki sesler olumlu veya nötr olduğunda ne olur? Ve bu Sesler Seste yakalandığında ne olur? Hâlâ “deli” misin yoksa herkes deli mi? Seslerin işitme duyusunun eskiden İlahi Müdahale olarak görülmesi ilginçtir. Şimdi aşağıya bakılıyor. Batı ana akım tıp biliminin Pozitif Sesler veya insanlara doğru bilgi veren Sesler için cevapları yoktur. Ya Tarihsel Bilgiler ya da Gelecekteki Olaylar.

Ve işte burada Paranormal devreye giriyor. Sesler duymak deli olduğun anlamına gelmez. Son 6 yılda yüzlerce EVP yakaladım. Veya işitsel ve görsel kayıt cihazlarında Elektronik Ses Fenomeni. Ben Hayalet Avcısı değilim. Sadece geceleri neyin çarptığını görmek için çevremde kayıt yapmayı seviyorum. Yine de bu bedensiz seslerin yüzlercesini kaydettim. Birden çok farklı kayıt cihazında.

Bu Sesler zekidir. Genellikle sadece bir veya iki kelime söyleyebilirler. Çok nadiren tam cümleleri konuşabilirler. Adımı ve annemin adını defalarca söylediler. Batı Ana Akım Bilimi bu tür fenomenden neden vazgeçti? Bilimin açıklanamayanları incelemesi gerekiyor. Ana akım bilim neden bu tür araştırmaları amatörlere bıraktı?

Bu fenomene ne sebep olur?

Neden hem erkek hem de kadın sesleri var?

Bu sesler neden belirli insanlarla iletişim kurar?

Neden bazı sesler doğru tarihsel bilgi veriyor? Başkaları neden gelecekteki olaylarla ilgili doğru bilgi veriyor?

Bu sesler suçları çözmek için kullanılabilir mi?

Western Science’ın atom altı parçacıkları incelemek için büyük para ödemesine rağmen Ruhların var olduğu fikrine gülmesini büyüleyici buluyorum.

Toplum olarak sesleri duyan insanları şizofren olarak etiketlemeyi bırakmalıyız. Çünkü bu sesler çok gerçek. Ölçülebilirler.

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , memo – 422

2. Bu konu : ” Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 332

3. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar sayfa valla çok iyi, tebrikler 04-04-2021 06:48:55

5. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

6. Aydın dan kimler var. Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. . Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 45

7. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 10-04-2021 01:55:05

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, teşekkürler

9. Bu konu : ” Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , gaye – 135

10. Bu konu : ” Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , gaye – 74

11. Bu konu : ” Western Science bunun bir sorun olduğunu söyleyene kadar Sesleri duymak hiçbir zaman sorun olmadı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım , ali – 196

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link