Onun saçma sapan saçmalığı. McAfee’nin bir Deadman’i yoktu, o bir ucubeydi. Bir bok uydurdu, bunu her zaman yaptı. Söylediği şeylerin çoğu saçmalıktı. Ama siz insanlar sadece çok fena inanmak istiyorsunuz. Bir düşünce deneyi için buna ne dersiniz? Gerçekten önemli biri üzerinde kir varsa, kendini “korumak” için ona tutunması yapabileceği en bencilce şeydir. Ama bununla gidelim. O halde, ölümünüzden sonra bu bilgiyi açığa çıkarmanın en iyi yolunun, bir blok zincirdeki bazı çatlak numeroloji kodunda olacağını mı düşünüyorsunuz? Gerçekten bundan daha saçma bir yayma yöntemi olarak reddetmek daha kolay bir şey düşünemiyorum. Bir otoyol üst geçidindeki “bilgi”yi spreyle boyayarak daha fazla insanı ikna edebilirim. Özetlemek gerekirse, gerçek olsa bile kesinlikle değersizdir çünkü insanların %98’inin asla anlayamayacağı bir platformda saçma sapan bir koddur. Ama bu önemli değil çünkü gerçek değil. Ama elbette, Q’nun size New York’lu bir dolandırıcının sizin için her şeyi düzelteceğini söylediği sırada onu takip ettiğiniz gibi, bu hayatı tüketen bok çuvalını takip etmeye devam edin. Bu sefer kesinlikle ölü bir keş tarafından kurtarılacaksın. PLANA GÜVENİN!

Author

38 Comments

1. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 133

2. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2021 08:00:22

3. Nevşehir merkezden ben emin. Mrb paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-07-2021 08:15:42

4. Iğdır dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Selam herkese sayfa cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 443

5. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi güzel, face de paylaştım , emin – 462

6. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 476

7. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 369

8. Uşak merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 04-07-2021 06:50:31

9. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 498

10. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım 06-07-2021 07:36:21

11. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 12

12. Merhabalar web siten gerçekten iyi, teraziye tıkladım

13. Merhabalar paylaşımınız valla hayran edici, linkedinde paylaştım

14. Gümüşhane dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 390

15. Adana merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha hayran edici, şukuladım 07-07-2021 23:14:26

16. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , – 254

17. Antalya merkezden ben hatice. Mrb sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:37:45

18. Yozgat merkezden ben memo. Selamlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 22:06:37

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 107

20. Mardin dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Slm siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 424

21. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

22. Kayseri merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 07:50:49

23. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selam web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , banu – 226

24. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

25. Kırşehir merkezden ben memo. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, sağolun 23-08-2021 16:30:09

26. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım

27. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 473

28. Kocaeli merkezden ben ali. Selamlar sayfanız yeminle çok iyi, saolun 31-08-2021 19:41:53

29. Bu konu : ” $whacked tam bir saçmalık ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 74

30. Balıkesir dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Selam paylaşımınız inanki mükemmel, saolun , emin – 86

31. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, saolun

33. Afyon merkezden ben ziya. Selam herkese siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 23-09-2021 22:57:00

34. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. Yalova dan kimler var. $whacked tam bir saçmalık . Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 162

Write A Comment