WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı.

WhiteHatJr bana karşı 20 CRORE hakaret davası açtı.

1. Onların tarafındaki tüm argüman BS’dir.

2. Sonunda Wolf Gupta’nın hayali olduğunu kabul ettiler. Bunu neden daha önce kabul etmediler?

3. Belgeyi kontrol edin ve tüm boş iddialarını kendiniz görün. Sonundaki bağlantı.

4. Avukatlar arıyorum. Bir sürü numaram var. Şu anda onlarla konuşuyorum.

5. İyi bir avukat geri çekilip bir özür imzalayıp bitirmemi önerdi, sadece 30 bin rupiye mal olacağını söyledi ve hepsi bu.

6. Geri adım atmayacağım. (Her ne kadar ailem kendimi nasıl bir karmaşaya kaptırdığımı hala bilmiyorlar. Ama bunlarla baş edebileceğimi hissediyorum.)

7. WhiteHatJr neden bu riskli adımı attı? Halkın gözünde onların lehine olmayacak gibi görünüyor. Yine de bu çaresiz adımı attılar. Çünkü ne bildiğimi biliyorlar ve bunu herkesin içinde paylaşmamamı istiyorlar. Davaları, ara kavşağa girip bunu herkese göstermeme engel olmak. Ve hatta tüm videolarımı / yayınlarımı / Reddit her şeyi kaldırmayı deneyin.

8. Geçtiğimiz 9 gün içinde, bunun hakkında büyük bir yayın yazıp yazmayacağını denedim. Ama kimse yapmadı. (Biri dışında, teşekkürler Sabah Bağlamı ve makale için Ashish K Mishra).

9. Öyleyse bu kadar çok gömmeye çalıştıkları şey nedir?

10. Bu elektronik tablo, rapor ettikleri tüm videoların / tweetlerin / bağlantıların / gönderilerin / LinkedIn / Facebook / IG / quora / Reddit / (9gag da) LİSTESİ’ni rapor ettiler ve kaldırdılar. Liste 700’den fazla bu tür bağlantı içerir. (Çıkardıkları ebeveynlerin yorumlarını da dahil edersem liste 2 binden fazla olurdu)

11. İşte Liste: İndirin, bu kişileri bulun ve gönderilerine ne olduğunu anlatın. İçeriğiniz de kaldırıldıysa burada bulun:

12. Dahası var. Bütün şirket yalan ve hilekarlık kokuyor. Bir keresinde Wolf Gupta’nın kim olduğunu ve tüm bu hayali çocukların kim olduğunu bulacağımı söyledim. Artık medya sessiz kaldığına göre, işte bu tür çocukların ve onların ‘uygulamalarının’ doğum hikayesi. Bu şirketi SAHTEKARLIK olarak adlandırdığımda yanılıyorsam da söyle.

Ne çocuklar vardı ne de uygulamalar. Ve bunun etrafında gerçekten 300 milyon dolarlık bir şirket kurdular.

Bu şimdi sahtekarlıksa ne? Şimdi düşünüyorum da artık tehditlerin nedenini, neden bu davayı, neden bu kadar riskten söz ettiklerini ama kendi hatalarına bakmadıklarını anlayabilirsiniz. Bu kanıt bir gazeteci ile paylaşıldı ama görmezden geldiler. Artık medyanın neden sessiz kaldığını anlayabilirsiniz.

————————————————– ————————————————– ———-

Şimdi, burada ne yapacağım?

Üç seçeneğim var.

1. Geri çekil. Özür dile ve devam et. Ben yapmayacağım.

2. Kendi başıma normal bir avukat tutarsan bu davayı sürüklerler ve beni yorarlar.

3. Bugün birçok tweet’te görüldüğü gibi, birçoğunuz benden bir fon oluşturmamı ve herkesin mümkün olan en iyi avukatı tutabileceği bir yer istemiştiniz.

Lütfen hangi seçeneğin alınması gerektiğini yorumlarda yazınız. Seçenek # 3 ise, lütfen gerçekte ne kadar katkıda bulunabileceğinizi belirtin, ayrıca bana bir bağış toplama etkinliğine nasıl başlayacağımı ve bunun için hangi platformların iyi olduğunu önerin. WhiteHatJr bu davayı hazırlamak için şimdiden 25 lakh harcadı. Yani yasal kavgalar maliyetlidir. Yalnızca ceplerim boşalana kadar bir noktaya tek başıma gidebilirim.

Teşekkürler

Pradeep Poonia

Vaka belgesi bağlantısı: https://drive.google.com/file/d/1BQKOGKnryhK2GLrZJIWoEkAnQx0K768f/view?usp=sharing

————————————————– ————————————————– ———-

Bazı istekler:

1. LÜTFEN Xyz ile iletişime geçmemi önermeyin, zaman alır. Her e-postanın buna göre yazılması gerekir. Benim adıma farklı gazetecilere / YouTuber’lara e-posta yazarsanız GERÇEKTEN memnun olurum. Zaten zamanım tükeniyor. Önümüzdeki birkaç saat içinde çok şey olmalı.

2. Biri lütfen bunu farklı alt başlıklara yazsın.

3. Bu konu hakkında YAZIN. Medyayı beklemeyelim. Kanıtların çoğunu youtube ve Twitter’ımda yayınladım. Lütfen bununla ilgili bloglar vb. Yazın. Birisi de bu konuyu LinkedIn’de yayınlamaya çalışabilir mi, oradan yasaklandım.

4. Paylaşın vb. Hepsini yapın. Şimdi bu haberi nasıl yayacağınızı görüyorsunuz. Küçük bir poster gibi bir şey yapın, bunlar uzun metinlerden daha iyi çalışıyor gibi görünüyor.

5. Bugün yorumlara ve DM’lere cevap veremeyebilirim, lütfen aldırmayın.

Tekrar teşekkürler

Pradeep Poonia.

, …….. GÜNCELLEME: 24/11/20: Delhi HC siparişlerine göre, bu yayında kullanılan kağıdı ve anlık çekimi kaldırıyorum.

“WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı.” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ali – 339

2. Kilis dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Mrb web siten ciddiyim çok güzel, saolun , ali – 449

3. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 83

4. Ankara dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 1

5. Aksaray dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 207

6. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Mrb web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 409

7. Ardahan dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 304

8. Bitlis dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Selamın aleyküm web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 395

9. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 10

10. Ankara merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım 13-01-2021 07:25:05

11. Erzurum dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , – 496

12. Burdur dan kimler var. WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. . Selamın aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, saolun , – 251

13. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 311

14. Bu konu : ” WhiteHatJr, Pradeep Poonia’ya karşı 20 CRORE hakaret davası açtı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun , mehmet – 58

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link