Son zamanlarda seyahat ettim ve yaşadığım birçok yerde ve ayrıca ABD’nin diğer bölgelerinde büyük insan kalabalığı gördüm, hayatlarını hiçbir şey olmuyormuş gibi yaşıyor, Neredeyse herkes MASKESİZ The Arcade – FULL of People (yüzlerce insanlar) Plaj – DOLU İnsan Konserleri – DOLU Halk Evi partileri vs. – DOLU İnsan Düğünleri – İnsan Dolu,

Liste uzayıp gidiyor, insanların her yerde MASKESİZ toplandığını gördüm! Çarşı ve gerektiği yerlerde restoranlar dışında.

Bunu söylemek için şunu söylüyorum, 1. Aşının bu şey üzerinde olumlu bir etkisi var mı, etmiyor mu? Ve sakın “aman, herkes aşılarını henüz alamadı” demeyin çünkü bu bir sürü bol sosis İnsanların uyanmaya ihtiyacı var

2. KOVİD ÇOK KÖTÜSE, neden yalnızca MSM’den korku hikayelerini duyuyoruz, çünkü (Virginia) ‘dan gelenler, “Covid salgını sırasındaki en tehlikeli yer” dedikleri yer, görünüşe göre neden hızla yayılıyor “oradaki insanlar hayatlarını tam anlamıyla normal yaşıyorlar, pek çok yer kalabalık ve insanlar sandığınız gibi maske takmıyorlar,

SENİ NASIL? BÖLGENİZİN DURUMUNUN ALTINDA YORUM VE İNSANLAR NASIL ETKİLENİR?

Author

5 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 13-04-2021 01:13:40

2. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki iyi, şukuladım , ali – 266

3. Şırnak dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Merhaba sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 319

4. Hatay dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Slm sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , gaye – 418

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link