Son zamanlarda seyahat ettim ve yaşadığım birçok yerde ve ayrıca ABD’nin diğer bölgelerinde büyük insan kalabalığı gördüm, hayatlarını hiçbir şey olmuyormuş gibi yaşıyor, Neredeyse herkes MASKESİZ The Arcade – FULL of People (yüzlerce insanlar) Plaj – DOLU İnsan Konserleri – DOLU Halk Evi partileri vs. – DOLU İnsan Düğünleri – İnsan Dolu,

Liste uzayıp gidiyor, insanların her yerde MASKESİZ toplandığını gördüm! Çarşı ve gerektiği yerlerde restoranlar dışında.

Bunu söylemek için şunu söylüyorum, 1. Aşının bu şey üzerinde olumlu bir etkisi var mı, etmiyor mu? Ve sakın “aman, herkes aşılarını henüz alamadı” demeyin çünkü bu bir sürü bol sosis İnsanların uyanmaya ihtiyacı var

2. KOVİD ÇOK KÖTÜSE, neden yalnızca MSM’den korku hikayelerini duyuyoruz, çünkü (Virginia) ‘dan gelenler, “Covid salgını sırasındaki en tehlikeli yer” dedikleri yer, görünüşe göre neden hızla yayılıyor “oradaki insanlar hayatlarını tam anlamıyla normal yaşıyorlar, pek çok yer kalabalık ve insanlar sandığınız gibi maske takmıyorlar,

SENİ NASIL? BÖLGENİZİN DURUMUNUN ALTINDA YORUM VE İNSANLAR NASIL ETKİLENİR?

Author

27 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 13-04-2021 01:13:40

2. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki iyi, şukuladım , ali – 266

3. Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

4. Şırnak dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Merhaba sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 319

5. Hatay dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Slm sayfan ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , gaye – 418

6. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

7. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim iyi, şukuladım , doruk – 179

8. Bitlis dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 90

9. Edirne dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Selam herkese web siten valla çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 273

10. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 443

11. Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Uşak merkezden ben Aylin. Mrb paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım 26-05-2021 10:40:21

13. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , ahmet – 151

14. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, tebrikler , ali – 286

15. Kayseri dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, saolun , emin – 157

16. Manisa dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 277

17. Adıyaman merkezden ben Emine. Selam sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-06-2021 01:49:21

18. Aydın merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-06-2021 08:01:31

19. Giresun dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Merhaba web siteniz cidden çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 86

20. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

21. Eskişehir dan kimler var. WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. . Mrb web siteniz valla güzel, facebookta paylaştım , Emine – 101

22. Bu konu : ” WHO, COVID PANDEMIC’in haftada 4,4 milyondan fazla yeni vaka ile katlanarak büyüdüğünü söylüyor. ” çok güzel. Merhaba siten cidden hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 297

23. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler 25-07-2021 17:22:43

24. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link