Kategoriler
Genel

(WHO) dünya çapında 50 milyona kadar ölüm olabileceğini tahmin ediyordu ve bulaşıcı hastalıklar konusunda eski hükümet danışmanı Profesör Hugh Pennington bunun 1918 İspanyol gribinden daha kötü olabileceğini iddia ediyordu. Olayda, H5N1 küresel bir öldürmeye devam etti toplam, 482 kişi.

Davos'a davet edilen kıyamet peygamberlerinin aksine, BM'ye hitap etmesini istedi ve korkularını gidermek için tüm kariyerleri inşa edebildi, korkuları çalanlar için çok az ödül var – doğru oldukları ortaya çıksa bile. Eğer olsaydı, Eylül 2005'te İzleyici'de yazdığım bu parçaya dikkat çekmek zorunda kalmazdım, H5N1 kuş gribi türünün aşırı derecede hiper olduğunu ve çoğumuzu öldürmesi pek mümkün değildi.

O zaman, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dünya çapında 50 milyona kadar ölüm olabileceğini ve eski hükümet danışmanı bulaşıcı hastalıklar konusunda Profesör Hugh Pennington'un 1918 İspanyol gribinden daha kötü olabileceğini iddia ediyordu. , H5N1 482 kişinin küresel toplamını öldürmeye devam etti. Kişi bu ölümleri aydınlatmak istemiyor, ancak 2005'te belirttiğim gibi, yılda bir milyon insan sıtma ve iki milyon tüberkülozdan ölüyordu – yine de bu hastalıklar Batı'daki kamu bilincinden kayboldu ve İngiltere'de kesinlikle paniğe yol açmıyordu.

https://blogs.spectator.co.uk/2020/01/theres-no-need-to-panic-about-coronavirus/

Her yıl, dünya genelinde yaklaşık% 646'sı düşük ve orta gelirli ülkelerde olan tahmini olarak 646.000 kişi düşüyor. 65 yaşından büyük yetişkinler en fazla ölümcül düşme yaşarlar. Her yıl tıbbi yardım gerektirecek kadar şiddetli 37.3 milyon düşüş meydana gelir.

“(WHO) dünya çapında 50 milyona kadar ölüm olabileceğini tahmin ediyordu ve bulaşıcı hastalıklar konusunda eski hükümet danışmanı Profesör Hugh Pennington bunun 1918 İspanyol gribinden daha kötü olabileceğini iddia ediyordu. Olayda, H5N1 küresel bir öldürmeye devam etti toplam, 482 kişi.” için 18 yanıt

Muğla merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 22-02-2020 10:11:57

Bartın merkezden ben ahmet. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2020 15:12:20

İzmir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-03-2020 08:22:38

Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 13-03-2020 01:42:06

Mardin merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-03-2020 17:52:47

Kastamonu merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-03-2020 15:13:38

Muğla merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 26-03-2020 01:21:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir