Yenilikçiler yoldan çekil … biz mahalledeki yeni havalı çocuklarız !!!! Anayasa ve Wikipedia yerine kitaplar gibi tüm yeraltı bilgilerimizle, insanlar bizim gibi havalı ve bilgili olmak istemeye başlayacaklar.

Hepinizi planlamaya başlamalıyız.

Author

17 Comments

1. Selamlar siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. Merhaba siten inanki hayran bıraktı, sağolun , ziya – 404

4. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , hatice – 5

5. Çanakkale dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Merhaba sayfa harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 499

6. Adana dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 192

7. Mrb web siteniz ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

8. Slm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 135

10. Batman dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Merhabalar web siteniz vallaha güzel, şukuladım , memo – 383

11. Kırklareli dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 120

12. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 66

13. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 380

14. Bu konu : ” Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 324

15. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Slm paylaşımın vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 278

16. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

17. Balıkesir dan kimler var. Whoa …. muhafazakar olmak artık yeni alt kültür olacak !!! . Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 362

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link