Bu saçmalıktan çok yoruldum. Onları desteklerken hain insanlar hakkında çığlık atıyorlar. Wikipedia bozuk. Yaradan bize söyledi. Tarafsız olarak satmaya devam ediyorlar, böylece beyninizi yıkamak için kullanabilirler.

Wikipedia’yı yaratan adam bunu söylüyor …

https://larrysanger.org/2020/05/wikipedia-is-badly- Taraflı/

Author

55 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ziya. Merhaba sayfa valla dikkat çekici, sağolun 16-09-2020 14:12:07

2. Bitlis merkezden ben mehmet. Mrb siten cidden iyi, linkedinde paylaştım 16-09-2020 18:23:42

3. Merhabalar sayfanız cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 23-09-2020 21:03:36

5. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 24-09-2020 23:35:25

6. Kilis merkezden ben ali. Mrb sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:22:22

7. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:19:23

8. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 03-10-2020 13:08:26

9. Samsun merkezden ben emin. Mrb siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-10-2020 23:31:37

10. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 471

11. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:24:24

12. Siirt merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz inan ki hoşuma gitti, tebrikler 01-11-2020 20:49:43

13. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 112

14. Mersin merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 18:51:40

15. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 424

16. Düzce dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 58

17. Kilis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun 24-11-2020 00:34:48

18. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , doruk – 219

19. Selam siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım

20. Burdur merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 06-12-2020 14:09:45

21. Merhaba herkese web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. Sivas merkezden ben Hasan. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:44:30

23. Kütahya merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 20-12-2020 14:21:27

24. Karabük dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 170

25. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, tebrikler

26. Sinop merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa yeminle iyi, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:33:34

27. Düzce dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Selamlar paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler , Emine – 406

28. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

29. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun

30. Ankara dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 76

31. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selam siten cidden güzel, tebrikler , emin – 257

32. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , hatice – 109

33. Mrb paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

34. Çankırı dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Selamlar paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , – 382

35. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran edici, şukuladım , gaye – 163

36. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler , mehmet – 161

37. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

38. Diyarbakır dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Mrb siteniz inanki hayran edici, teşekkürler , banu – 284

39. Batman merkezden ben gaye. Selam sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler 21-03-2021 00:11:14

40. İstanbul dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 222

41. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, face de paylaştım

42. Bayburt dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . selam arkadaşlar siten inanki iyi, twitter da paylaştım , Emine – 435

43. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

44. Aksaray dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, şukuladım , Aylin – 360

45. Selam web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

46. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 215

47. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 05-07-2021 02:12:06

48. Merhabalar paylaşımın valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten inanki iyi, tebrikler 11-07-2021 23:40:25

50. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım 16-07-2021 19:35:52

51. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 94

52. Tunceli dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 266

53. Batman merkezden ben mehmet. Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 27-07-2021 00:51:46

54. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 454

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link