Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir.

Bu saçmalıktan çok yoruldum. Onları desteklerken hain insanlar hakkında çığlık atıyorlar. Wikipedia bozuk. Yaradan bize söyledi. Tarafsız olarak satmaya devam ediyorlar, böylece beyninizi yıkamak için kullanabilirler.

Wikipedia’yı yaratan adam bunu söylüyor …

https://larrysanger.org/2020/05/wikipedia-is-badly- Taraflı/

“Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir.” üzerine 18 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 23-09-2020 21:03:36

2. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran edici, tebrikler 24-09-2020 23:35:25

3. Kilis merkezden ben ali. Mrb sayfa ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:22:22

4. Aksaray merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, saolun 02-10-2020 11:19:23

5. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 03-10-2020 13:08:26

6. Samsun merkezden ben emin. Mrb siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-10-2020 23:31:37

7. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 471

8. Kilis merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:24:24

9. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 112

10. Mersin merkezden ben emin. Merhabalar web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 18:51:40

11. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 424

12. Düzce dan kimler var. Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. . Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , hatice – 58

13. Bu konu : ” Wikipedia şu anda para için reddit’e saldırıyor. Wikipedia’nın yaratıcısı, paralı adamlar tarafından ele geçirildiğini ve şimdi önyargılı olduğunu söyledi. Reddit, bu pisliklerin bize kontrollü bilgiler satmasına yardımcı olan kurumsal bir reklam sitesidir. ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden güzel, face de paylaştım , doruk – 219

Yorum yapın