Bunun bir paradoks olduğunu söylemelerinin nedeni, genellikle beş yıllık bir rapor yazmaları ve her şeyi kontrol edebilmeleridir. Bunların hepsi kontrolden çıktı. Donald Trump’ı tahmin ediyor, Bernie Sanders’ı tahmin ediyor, Hillary Clinton’ın çok sola gittiğini tahmin ediyor ve tüm bunları tahmin ediyor çünkü hepsini planlamışlardı.

Author

94 Comments

1. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Bayburt merkezden ben banu. Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 24-05-2020 17:21:20

3. Kars merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 29-05-2020 14:43:16

4. Balıkesir merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 15:21:21

5. İstanbul merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 05-06-2020 16:30:42

6. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Samsun merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 15-06-2020 22:01:09

8. Erzincan merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 17-06-2020 17:15:59

9. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-06-2020 22:51:42

10. Mrb sayfa gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa inanki iyi, tebrikler 01-07-2020 01:01:21

12. selamun aleyküm sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

13. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 05:37:51

14. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

15. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

16. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Çorum merkezden ben ahmet. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 25-07-2020 10:30:29

18. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

19. Muş merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, face de paylaştım 04-08-2020 19:20:46

20. Selamlar siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Bitlis merkezden ben gaye. Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 15:41:59

22. Samsun merkezden ben gaye. Mrb web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 16-08-2020 23:18:16

23. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha iyi, teşekkürler

24. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, teşekkürler

25. Selamlar web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım

26. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Selamın aleyküm sayfa valla hayran bıraktı, şukuladım

28. Merhaba siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Antalya merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-09-2020 12:14:34

30. Ankara merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2020 18:13:12

31. Selamın aleyküm siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

32. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Mrb web siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım

34. Selamlar siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

35. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler 26-09-2020 17:32:04

36. selam arkadaşlar sayfa yeminle hayran edici, tebrikler

37. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım 09-10-2020 12:26:53

38. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

39. Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım

40. Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , gaye – 291

42. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 314

43. Yozgat merkezden ben mehmet. Selam web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 20-11-2020 01:46:20

44. Samsun dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 137

45. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 367

46. Selamın aleyküm siten valla çok iyi, teraziye tıkladım

47. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 187

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 95

49. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun , gaye – 457

50. Karabük dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Merhabalar siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , emin – 194

51. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 446

52. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Kayseri dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 326

54. Selamlar web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

55. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 31-12-2020 09:18:49

57. Tekirdağ dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Merhaba bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 313

58. Mersin dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Selam herkese siten yeminle mükemmel, sağolun , ali – 447

59. Tunceli dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun , emin – 113

60. Artvin merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 17:02:18

61. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 31

62. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-02-2021 03:42:17

63. Gaziantep dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Mrb siteniz harbiden iyi, linkedinde paylaştım , ali – 7

64. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 421

65. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım , emin – 137

66. Tunceli dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 319

67. Ordu dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, tebrikler , banu – 338

68. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 345

69. Adıyaman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 17:18:01

70. Iğdır merkezden ben hatice. Slm sayfanız inan ki iyi, teraziye tıkladım 08-03-2021 21:07:52

71. Uşak dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, sağolun , ziya – 53

72. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam paylaşım valla çok güzel, sağolun 20-03-2021 12:57:09

73. Kütahya dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 228

74. Bayburt merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-03-2021 21:20:21

75. Sinop dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Slm web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler , doruk – 348

76. Bilecik dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , Emine – 271

77. Bingöl merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-05-2021 07:00:36

78. Niğde merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım 04-05-2021 16:55:57

79. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 404

80. İstanbul dan kimler var. Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git . Selamlar bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 370

81. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

82. Niğde merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 18-05-2021 16:41:07

83. Siirt merkezden ben mehmet. Selam sayfa valla hayran edici, teraziye tıkladım 21-05-2021 04:56:38

84. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 49

85. Düzce merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 23-05-2021 21:36:07

86. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, tebrikler 02-06-2021 01:56:33

87. Bu konu : ” Wikipedia’ya git ve ‘ulusal istihbarat’ koy ve İlerleme Paradoksu adlı bir rapora git ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 348

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link