Kategoriler
Genel

Wikipedia’ya göre George Floyd’un protestoları hala devam ediyor. 26 Mayıs 2020 – Şu Anda (1 ay ve 1 hafta) | Sürekli Öfke Durumu

Protesto olarak adlandırılan bu protestoların sonunda ne zaman duracağını anladınız mı?

Cevap, işte burada çok yönlü bir yaklaşım olduğu gündemidir ve burada asıl amacı, 2020 seçim döngüsünde Donald Trump’ı yok ederken, polisin Kaldırılması, Heykellerin Kaldırılması, Yasaların Değiştirilmesi, Eğitimin Geliştirilmesi gibi uzun süredir beklenen İkincil Hedeflere ulaşmaktır. Standartların yanı sıra insanları öfkelendirmek ve bu kolektifi öfkelendiren söz konusu yerlerin tümünü temsil eden belirli insan gruplarına yöneltilmesi. Bu protestonun Kasım 2020’yi geçmeye devam edeceği bir gizem olmamalı ve büyük olasılıkla işler istedikleri gibi giderse Ocak 2021’de bir yerde sona erecek ve eğer değilse ve Donald Trump yeniden seçilecekse ne olacağını düşünüyorsunuz birincil hedefleri gerçekleşmediğinde bu protesto için.

Şimdi muhtemelen kendinize bu yazıdaki komplonun nerede olduğunu soruyorsunuz. Her geçen gün George Floyd’un etrafında Barışçıl Protesto adı verilen cevap basittir, çünkü her geçen gün daha fazla medya ilgisinin her ikisini de artırmak için bir şeyden rahatsız olmak isteyen insanları izliyor veya onlarla uğraşıyoruz. Mağdur durumları ve muhtemelen kişisel banka hesaplarındaki rakamları. Bu, katlanmamız ve desteklememiz gereken akıl hastalığının gerçek yüzüdür. Kendimizi çok daha düşük bir düşünme standardına bağlı tutmak zorundayız, o zaman toplum olarak rahatız ve Öfke’nin Daimi Hali böyle oldu.

Eğer bu Gruplar polisi öldürmüyorsa, Ateşli’yi yakalamaya çalışıyorlar ve Ateşli Olmuyorlarsa, polis kuvvetini sökmeye / ortadan kaldırmaya çalışıyorlar. Sonunda büyük resmi bildiğini görmeye başlıyor musunuz, çünkü Amerika Amerika’yı kontrol etmek isteyen dış güçler tarafından saldırı altında. Artık özgürlükler yok, tatiller yok, Amerika özgürlük karşıtı Amerikan karşıtı insanlar tarafından fethediliyor. Göç artık Amerika’yı güçlü ve müreffeh bir ilçe haline getirmek için kıvılcım çıkarmayacak. Şimdi bu ülke gurur ve birlik, Amerika’nın 1950’lerin sonlarında yaşayan insanlar tarafından kehanet edildiği gibi kendi içinden yok olmasını sağlayacak kadar bu ülkeyi yok etmek için kullanılıyor. .

Ama bir Sorun var, şimdi herkes nereden gelirlerse gelsin bugün toplumda var olan deliliği kabul etmeyecek ve bu yüzden şu anda Amerika’da meydana gelen modern bir İç Savaş var, çünkü bazıları deliliği kabul ediyor ve deniyor dışarı çıkmayacak başkalarını zorlamak için. Öyleyse kendinize şunu sorun: Barışçıl protesto, insanları Evlerinden, İşlerinden ve kişisel Geçim Kaynaklarından Çıkarmaya çalışırken sağduyu için birleştirici bir güç olduğunda.

Şimdiye kadar, toplumda bugün var olan Sürekli Öfke Devleti’nin bir parçanızın, hayatta kalmamanız ve başarılı olmanız için yarattığınız sürücü tarafından yaratılan Kızgın Beyaz Erkek Paradigmasında Tuzağa düştüğünüze inanmanız çok çaresizdir. Amerika’yı savunmayı seçen Beyaz Ulusal Terörist olarak buna katılmıyorsunuz çünkü bu protesto grupları üzerinde kontrolü elinde tutan insanlar böyle bir durumun boşa gitmesine izin vermiyorlar, çünkü bu olay onlar için mükemmel bir fırsat olduğunda soldan nefret çetesine beslenmek için ateşe daha fazla yakıt katmak ve olayın olabileceği kadar delilik üretmek ve bu kolektifi belirli insan gruplarına doğru öfkelendirmek … Ne kadar uygun!

Daimi Öfke Devleti bu barışçıl protestoları Kırılma Puanlarına yönlendirmek istiyor çünkü parası ve gücü olanların toplumu genel olarak kontrol etmek ve kullanmak için kanıt olarak kullanmak istediklerini seçmek için diktatörlüğe sahip olmak istiyorlar. daha sonra aynı şeyi yapmak için kanıt toplamanızı engeller çünkü onlara göre “Hiç kimse yasaların üstünde değildir.”

Özgür düşünen bir kişinin Özgür düşünen insanlara karşı şiddet içeren bir insana mantıklı geleceğini söyleyecek bir şey olmadığını anladıktan sonra, bu şiddetli aklı olan bir kişinin duymaya / görmeye başlayana kadar sahip olacağı doğal zihniyettir. şiddeti içeren bir şey, ancak o zaman şiddet içeren dünya görüşlerinde bir şeyler tıklamaya başlarlar … Herkesin sorunlarını oturmamızı ve anlamamızı istiyorlar, ama gerçekte sadece onlar için sadece onların sorunlarını duymamızı istiyorlar.

Bunu onlara bu basit soruyu burada göstererek kanıtlayabilirsiniz, Sizce Siyah Yaşıyor Meselesi, ama aynı zamanda sözlerinin ve eylemlerinin onlar için utanç verici olduğu düşünülmediğinde de inanmıyorlar. Ve sizce Beyazlar için Beyaz’ın yaşamının önemi yok, fakat sözleri ve eylemleri onlara karşı kullanılması arzu edildiğinde geçerli. Ve nasıl tepki verdiklerine dikkat edin, çünkü Soruyu görmezden gelmek için daha istekli olurlar, sonra cevaplayın çünkü nefretin gerçek onaylayıcıları olarak ortaya çıkarlar.

Bu tür mutlakiyetçi düşünce insanların barış ve güvenliği görmelerine asla izin vermeyecektir, çünkü burada internette bile dönüşümün kontrolünü ele geçirmek isteyen şiddetli zihinleri vardır. Bu insanlar, özellikle internette görüşlerine aykırı olan söylenen her şey hakkında öfkeli ve öfkelenerek toplum üzerinde olumlu bir kalıcı etki yaratacağını düşünüyorlar.

Kalıcı Savaş Makinesinin Yükselişini Yaratan Kapalı Kapıların Arkasında Bir Savaş Var ve Dünyayı Yok Ederken Yeniden İnşa Etme Fikirini yaratan Arzulu Düşüncenin Teknolojik Sıçraması. Normal Kişinin İmhasına Tanıklık Ediyoruz ve Özgürce Bireyin Düşmanlarını İzleyen Toplum’u Önce Yok Ederek Neyin Normal Olarak Tanındığını Yeniden Tanımlamaktayız. Eğer bu sizin için bir komplo değilse o zaman nedir.

2020’ye hoş geldiniz Bu tarih için çok uzun süre beklediler …

“Wikipedia’ya göre George Floyd’un protestoları hala devam ediyor. 26 Mayıs 2020 – Şu Anda (1 ay ve 1 hafta) | Sürekli Öfke Durumu” için 18 yanıt

Tekirdağ merkezden ben gaye. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 02-07-2020 20:38:59

Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-07-2020 10:38:47

Ordu merkezden ben banu. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 23:35:24

Uşak merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 09-07-2020 02:14:39

Karabük merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 03:59:50

Gümüşhane merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-07-2020 16:35:09

Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-07-2020 13:19:36

Batman merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler 24-07-2020 21:49:49

Nevşehir merkezden ben ziya. Selam paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 30-07-2020 03:35:06

Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 31-07-2020 11:45:30

Afyon merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 06-08-2020 22:13:15

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir