Kategoriler
Genel

* Will Smith * Bağlantı

Tamam, diğer ünlü insanlarla küçük blk bool listesindeki WS adını gördükten sonra, sadece araştırmaya bakmaya karar verdim ve bulduğum şeyde hala şok oldum, WS gerçekten (UNDERCOVER) veya ( İÇİNDE)

Ben bu hızlı yapacağız bu video fotoğrafları ve birbirine bağlayan iddialar tarafından desteklenen tüm tarafından assed olduğunu. btw 5 saat içinde bu kadar görünüyordu bu benim ilk kez bu tür şeyler herhangi bakmak.

1. İlk filmi ve yolu (IN), başka bir erkekle çıplak yatakta olduğu bir filmdi.
  2. Her yerde oğlunu her türlü TV röportajında ​​öpmeye çalışan videolar var. Bunu yapan onlarca video ve fotoğraf var. (Bazıları bunu yapmanın gerçekten (IN) olduğunu ve oğlunu da (IN) takip etmesini sağladığını söylüyor, oğlu şimdi kadın kıyafetleri giyiyor ve her türlü garip şeyler yapıyor
  3. Alexi $ Arquette, W.S hakkında yaptığı iddialardan birkaç ay sonra aniden ölen bir trans
  4. Gösterisinde Cr! S R0ck, kimin adı DE KİTAP !!! Fre $ h Prince’deydi ve sadece bir elbise giymekle kalmadı, aynı zamanda W.S ile kadın kılığında bir kulübe gitti.
  5. W.S muhtemelen birkaç rol oynadı, ancak biri Vahşi Vahşi Batı’nın tam bir kadın olarak giyinmiş olduğunu fark etti.

Bunlar 5 saat içinde bulduğum sadece 5 şey, Aslında birlikte daha iyi bir bulmaca yapmak için zaman ayırsaydım, muhtemelen bu kitaptaki bir başkasıyla birlikte W.S’nin gerçekten de (IN) olması daha şaşırtıcı olurdu.

ve bonus J @ da P! nkett Smith ilişki konuşması ..

Tüm bu celbs ve diğer insanların yaptığı ne deli olduğunu söylemeliyim .. insanlar konuştuklarında her zaman birkaç ay sonra her zaman ölür ya da Katt Will gibi “Deli” gitti! Ans o seks mansi0n maruz kaldığında yaptı partiler bu zengin hasta sikikleri var.

Gönderen … Hall0weenSale
[comments]

“* Will Smith * Bağlantı” için 12 yanıt

Ağrı merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 13:39:32

Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 05-07-2020 17:54:42

Yozgat merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-07-2020 20:57:20

Diyarbakır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 08:54:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir