“WinRed” terimi, buralarda oldukça fazla tepki ve geri itmeyi yasaklıyor gibi görünüyor. Çoğuna göre, basitçe mevcut değil. Eğer onu gündeme getirirseniz, unutulmaya yüz tutacaksınız.

İşin garibi, WinRed, GOP tarafından ActBlue’nun yaptığı şeyi kopyalamak için yapıldı.

Wikipedia sayfalarından:

WinRed, Cumhuriyetçi Ulusal Komite tarafından onaylanan bir Amerikan Cumhuriyetçi Parti (GOP) bağış toplama platformudur. Demokrat Parti’nin, ActBlue platformları ile çevrimiçi tabandan bağış toplamadaki başarısıyla rekabet etmek için başlatıldı.

https://en.wikipedia.org/wiki/WinRed

Ve işte haftalık olarak değiştirdikleri bağış sayfası:

https://secure.winred.com/tmagac/contribute

Bunun şimdiye kadar gördüğün en aldatıcı görünümlü bağış sayfalarından biri olmadığını söyle bana. “Tekrarlayan bağış” ve “ekstra bağış” onay kutularına özellikle dikkat edin. Tamamen retorikle dolu – bu, yaşlıların anlamayacağı bir şey, ifadelere katılmak için kutuları işaretlediklerini düşünecekler.

Yani, erkekleri tanımıyorum; WinRed var gibi görünüyor. Kırmızı takım da mavi takım kadar değersiz olabilir … Belki de bu sahte bağış sayfalarını kullanarak çevrimiçi bağış toplama söz konusu olduğunda biraz daha kötü.

Ve hayır, ben iki partiden de hoşlanmıyorum. İkisi de yönetim kurulu genelinde tamamen berbat bir liderlikle tamamen berbat.

Olumsuz oylama ve taciz başlasın!

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. Mrb sayfan cidden çok güzel, şukuladım , – 188

2. Mardin merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-12-2020 23:29:48

3. Rize dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . Slm web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , ali – 205

4. Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler 30-12-2020 19:57:51

5. Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, şukuladım , banu – 121

6. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, tebrikler 11-01-2021 18:37:10

7. Merhaba web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım

8. Denizli merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler 16-01-2021 18:48:49

9. Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 433

10. Trabzon dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . Selam web siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 255

11. Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 248

12. Yalova dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . Mrb siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 359

13. Giresun dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 152

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 492

15. Bu konu : ” WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 470

16. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . selamun aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 404

18. Kilis merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-03-2021 16:52:00

19. Selam sayfanız inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 273

22. Bitlis dan kimler var. WinRed hoşunuza gitse de gitmese de var . Selam paylaşımın harbiden güzel, saolun , Aylin – 262

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link