Kaçınız MTV’deki bu tuhaf kıç gösterisini hatırlıyor? Paramount veya HBO Max atm’de yayınlıyorum ve … smh … bizi kırmızı mı kandırıyorlar yoksa yüzümüze mi sürüyorlar? Sadece birkaç eps girdiğinizde hemen “bunun komplo ile ne alakası var?” Sanki hepsi bir şova çekilmiş gibi. Her bölüm beni burada “WTF ?!” “Beat Kids” gibi skeçler ve “F ** k the children” gibi doğrudan alıntılarla wtf onların bu şekilde şov ile gündemiydi? Oh, ve bu pek çok yönden KUSURSUZca küfürdür. Kendimi biraz gülerken buldum ama aynı zamanda “WTF ?!” biraz daha fazla … düşünceler?

Author

6 Comments

1. Sakarya dan kimler var. “Wonder Showzen” – izleyin ve tartışın . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 157

2. Bu konu : ” “Wonder Showzen” – izleyin ve tartışın ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 459

3. Çorum dan kimler var. “Wonder Showzen” – izleyin ve tartışın . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 201

4. Hatay dan kimler var. “Wonder Showzen” – izleyin ve tartışın . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 488

5. Rize merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 07-04-2021 23:22:28

6. Bu konu : ” “Wonder Showzen” – izleyin ve tartışın ” çok güzel. Selamlar web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , hatice – 251

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link