Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler?

Powell / Wood bölümünün kanıtsız büyük iddiaların ardındaki mantık olduğunu düşünüyorsunuz. Her ikisinin de çok verimli hukuk kariyeri vardı, her ikisi de yapmak için iyiydi ve ikisi de oldukça akıllı görünüyor. Tüm bu yüksek etkili iddiaları neredeyse hiç kanıt olmadan yaptıklarını görmek şok ediciydi. Onların, sahip oldukları delilleri çözdüklerinden ve hepsini kınamadan önce incelediklerinden emin olacaklarını düşündüğünüz yetenekli avukatlar olmaları daha da kafa karıştırıcı.

Bazıları bunun para için olduğunu söylüyor, ancak istedikleri tüm bağış toplama, kurdukları kar amacı gütmeyen kuruluşlar aracılığıyla yapıldı, böylece bu fonları kişisel şeyler için kullanamazlar. Öyleyse onları şerefli ve saygın itibarlarını alıp yaptıkları gibi çöpe atmaya motive eden şey ne olabilirdi?

“Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok güzel, teşekkürler , – 395

2. Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-01-2021 02:54:42

3. Artvin dan kimler var. Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? . Mrb sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım , emin – 101

4. Iğdır merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun 15-01-2021 02:59:16

5. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 216

6. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, tebrikler , ali – 431

7. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 12:33:01

8. Elazığ merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 15-01-2021 12:57:04

9. Antalya dan kimler var. Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? . Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, şukuladım , – 79

10. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, tebrikler , ali – 59

11. Bayburt merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım 27-02-2021 03:55:33

12. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. Selamlar siten valla güzel, face de paylaştım , emin – 265

13. Bu konu : ” Wood, Powell ve Crew’un arkasındaki nedenler? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 25

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link