Music World Corporation, şirketin kurucusu da dahil olmak üzere küçük bir besteci ve söz yazarı müşterisi için yüzlerce şarkı ve müzik ipucu başlığını temsil eden bir Amerikan müzik prodüksiyon ve müzik yayıncılık şirketidir. Şirket 1958 yılında Akademi Ödüllü söz yazarı Robert B tarafından kuruldu.

Gönderen … VisibleNobody7
[comments]

Author

85 Comments

1. Mersin merkezden ben ziya. Slm web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 17-08-2020 18:59:28

2. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun

4. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler

5. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

6. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım

7. Antalya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2020 04:33:17

8. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun

10. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

11. Siirt merkezden ben banu. Slm web sitesi harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:08:20

12. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-10-2020 22:35:04

14. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 4

15. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 12:39:09

16. Tekirdağ merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 08:54:39

17. Gümüşhane dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , hatice – 379

18. Selamlar siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Hakkari merkezden ben . Mrb web siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-12-2020 23:23:38

20. Manisa dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, saolun , hatice – 318

21. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 392

22. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Karabük dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 295

24. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 78

25. Bitlis merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-12-2020 01:32:50

26. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 9

27. Selam herkese web siten gerçekten çok güzel, şukuladım

28. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 479

29. Amasya dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Merhaba web sitesi inan ki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 25

30. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 430

31. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 21:44:23

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 415

33. Mersin dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Merhabalar paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler , gaye – 205

34. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

35. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 90

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 252

37. Edirne merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, saolun 21-01-2021 05:40:42

38. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam sayfa harbiden iyi, şukuladım , Gürbüz – 185

39. Kilis merkezden ben banu. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 23-01-2021 20:45:10

40. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 351

41. Çorum merkezden ben mehmet. Slm sayfanız cidden iyi, face de paylaştım 05-02-2021 21:45:27

42. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 173

43. Karabük merkezden ben emin. Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 11-02-2021 19:53:27

44. Tunceli dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 489

45. Tunceli dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . selamun aleyküm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 438

46. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 316

47. Ağrı merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, tebrikler 26-03-2021 18:00:19

48. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 221

49. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 376

50. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 05-04-2021 23:58:38

51. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 08-04-2021 07:47:59

52. Yozgat merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, saolun 11-04-2021 10:06:37

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 458

54. Elazığ merkezden ben . Merhabalar sayfan ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 24-04-2021 20:14:22

55. Manisa dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Mrb sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 139

56. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , hatice – 242

57. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 145

58. Ardahan dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler , ahmet – 432

59. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

60. Mersin merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım 07-05-2021 18:17:20

61. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

62. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 79

64. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, saolun , ali – 21

65. Elazığ merkezden ben ziya. Selam sayfa süper ötesi hayran edici, sağolun 04-06-2021 23:56:16

66. Kütahya merkezden ben ali. Selam web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-06-2021 19:05:52

67. Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

68. Niğde dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Merhaba herkese sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 259

69. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler 28-06-2021 14:21:07

70. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 382

71. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 488

73. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ali – 245

74. Bu konu : ” Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , banu – 437

75. Tokat dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Selamlar web siteniz inan ki mükemmel, teşekkürler , Emine – 324

76. Erzincan dan kimler var. Worldcorp şirketi bir plak şirketi mi? . Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, saolun , memo – 161

77. Iğdır merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-07-2021 19:17:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link