Üzgünüm, bir bildiri yazmayı unutuyorum.

Yani sadece wikileaks sayfasında aslında doğru ifadeler göndererek kalıcı olarak yasaklandım. Eğer bir komplo teorisyen olsaydım, belki de bu sayfa, CO-INTEL-PRO sayfasında. Belki, belki değil. Ama soru yalvarır. Özellikle bu yeni çağda Komplolar artık teoriler gibi değiller, gerçekte komplolar gibi görünüyorlar. ANA AKIŞ MEDYASI artık FABRİKA olarak biliniyor

SAHTE HABERLER

Herkesi bu konuda DÜŞÜNCE paylaşmaya davet ediyorum.

Author

100 Comments

1. selam arkadaşlar siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 19-05-2020 12:52:30

3. Samsun merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inanki çok iyi, face de paylaştım 19-05-2020 12:52:30

4. Merhaba web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

5. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

7. Bayburt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 21-05-2020 19:54:39

8. Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 17:12:34

9. Aydın merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-05-2020 20:53:24

10. Siirt merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 15-06-2020 11:34:06

11. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler

12. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 21-06-2020 20:21:49

13. Bartın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 28-06-2020 21:25:01

14. Van merkezden ben banu. Merhaba herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-07-2020 13:27:16

15. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

16. selam arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım

17. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

18. Ardahan merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkat çekici, sağolun 03-08-2020 12:05:27

19. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun 04-08-2020 15:32:10

20. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki mükemmel, sağolun 06-08-2020 21:36:25

21. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2020 17:15:21

22. Slm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

23. Çankırı merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun 13-08-2020 16:39:19

24. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

25. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten cidden iyi, twitter da paylaştım 19-08-2020 23:45:28

26. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

27. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, sağolun 26-08-2020 20:48:22

28. Yalova merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 27-08-2020 01:43:13

29. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

30. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 29-08-2020 19:26:15

31. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

32. Tekirdağ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 09-09-2020 03:04:10

33. Uşak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-09-2020 12:50:04

34. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım

36. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

37. Kastamonu merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz cidden güzel, face de paylaştım 20-09-2020 07:46:48

38. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun

39. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

40. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

41. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

42. Selam paylaşımın vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Kırıkkale dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler , Hasan – 81

44. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Slm siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 165

45. Amasya dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , gaye – 115

46. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-11-2020 02:09:34

47. Bilecik dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . selam arkadaşlar sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 485

48. Afyon dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selam paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 490

49. Tekirdağ dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 85

50. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Mrb web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 226

51. Tekirdağ dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , ali – 206

52. Çorum dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 58

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 398

54. Trabzon dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 139

55. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 227

57. Bayburt merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan yeminle hoşuma gitti, şukuladım 04-01-2021 17:25:16

58. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 371

59. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 128

60. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

61. Erzurum merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 16-01-2021 10:17:48

62. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 241

63. Gürbüz Reply

Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 261

64. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

65. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selam siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 171

66. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selam sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 441

67. Muş dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 396

68. Mardin dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Mrb sayfan vallaha hayran edici, saolun , gaye – 166

69. Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun

70. Bingöl merkezden ben hatice. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 16:25:34

71. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler , memo – 176

72. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, saolun

73. Selam sayfan cidden çok iyi, twitter da paylaştım

74. selam arkadaşlar sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

75. selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkat çekici, şukuladım

76. Uşak dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 463

77. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

78. Adana dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha iyi, saolun , emin – 473

79. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

80. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 457

81. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

82. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Selam paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

84. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 83

85. Sakarya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 15-05-2021 07:19:59

86. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 30

87. Adıyaman merkezden ben ziya. Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 21-05-2021 00:02:29

88. Muğla merkezden ben . Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 25-05-2021 14:22:54

89. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla çok iyi, şukuladım , – 51

90. Kırşehir dan kimler var. WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? . Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 129

91. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , memo – 379

92. Bu konu : ” WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 418

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link