Kategoriler
Genel

WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı?

Üzgünüm, bir bildiri yazmayı unutuyorum.

Yani sadece wikileaks sayfasında aslında doğru ifadeler göndererek kalıcı olarak yasaklandım. Eğer bir komplo teorisyen olsaydım, belki de bu sayfa, CO-INTEL-PRO sayfasında. Belki, belki değil. Ama soru yalvarır. Özellikle bu yeni çağda Komplolar artık teoriler gibi değiller, gerçekte komplolar gibi görünüyorlar. ANA AKIŞ MEDYASI artık FABRİKA olarak biliniyor

SAHTE HABERLER

Herkesi bu konuda DÜŞÜNCE paylaşmaya davet ediyorum.

“WOW bu bir CONSPIRACY veya bir CONSPIRACY değil. Sadece gerçekte ve doğrulanabilir doğru ve gerçek olan tek bir yazı ile Ben aslında benim yazımda wikileaks sayfası tarafından kalıcı olarak yasaklandı diyerek Julian serbest bırakılması gerektiğini ve GERÇEK CEZA EDİLMEMELİ diyorum. Lütfen tartışın bir CONSPIRACY mı?” için 9 yanıt

Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 19-05-2020 12:52:30

Bayburt merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 21-05-2020 19:54:39

Adana merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-05-2020 17:12:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir