Biri işaret edebilir mi DSÖ ve ne zaman WSB’deki herhangi biri, bir hedge fonunun GME’ye kısa devre yaptığını tespit etti ve hisse senetlerini pompalamak için bir araya geldi mi? Bu defalarca tekrarlanan anlatı ama bu iddiayı destekleyen bir kaynak bulamadım.

Bazı insanlar bunu keşfeden ve her şeyi başlatan kişinin DFV olduğunu söylüyor, ancak onun gönderi geçmişini (özellikle yorumları) okursanız veya YouTube videolarını izlerseniz, 2019’un ortalarından beri tezi bir hedge fund kısa GME’ye değil, inanca dayanıyordu. bu iyi bir fırsattı. Tezini ifade eden bir saatlik uzun videosunda, 49. dakikaya kadar kısa bir süre bile önerdi. belki oluyor ama neredeyse anında fikri reddediyor. En son WSJ röportajında ​​bile, mevcut durum hakkında şaşırdığı gibi bir şeyler söylüyor.

Öyleyse DFV, “hedge fonları GME’yi kısalttı, herkes hisseyi pompalayıp tut” hikayesini tanıtmadıysa, kim yaptı? Ve ne zaman? WSB’deki herhangi biri kısa olanı ilk kez belirlediğinde ve kitleleri para dökmeye teşvik ettiğinde bağlantıyı gönderebilir mi?

Belki de, bu hikaye gerçekten başka bir yerde ortaya çıktı ve sonuçta ortaya çıkan fiyat artışı TPTB’ye fayda sağlamak ve onu adama yapıştırmak değil.

Author

33 Comments

1. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 309

2. Selamlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

3. Elazığ dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 53

4. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım 01-02-2021 00:47:52

5. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden hayran edici, face de paylaştım , memo – 94

6. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 21

7. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 03-02-2021 20:03:42

8. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 33

9. Uşak merkezden ben Aylin. Slm web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-02-2021 21:46:35

10. Karaman merkezden ben emin. Slm siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 03-02-2021 21:47:19

11. Uşak dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 373

12. İstanbul dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 115

13. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 37

14. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Merhabalar sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 324

15. Ağrı dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Selam herkese web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 260

16. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok güzel, tebrikler 06-02-2021 01:59:13

17. Aksaray dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 34

18. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 2

19. Ardahan merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-02-2021 11:32:22

20. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 17:08:32

21. Bolu dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Selam herkese sayfa inan ki iyi, saolun , mehmet – 382

22. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

23. Merhaba paylaşımın inanki çok iyi, teraziye tıkladım

24. Kilis dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 457

25. Gürbüz Reply

Çorum dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 218

26. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ali – 272

27. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-03-2021 23:36:06

28. Trabzon merkezden ben hatice. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 31-03-2021 12:59:34

29. Bu konu : ” WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 13

30. Şırnak dan kimler var. WSB, GME, DFV ve revizyonist geçmişi . Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, tebrikler , ali – 214

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link