https://old.reddit.com/r/facepalm/comments/moei5m/antivax_logic/gu4bhs5/

Doğrulama falan aramıyorum ama biri bana bu insanların neden bahsettiğini söyleyebilir mi? Buradayım, tüm bu “Solcular” ın birdenbire Büyük Hükümete ve Big Pharma’ya güvenmesinin tuhaf olduğunu söylüyorum.

Kelimenin tam anlamıyla burada oturuyorum diyorum ki, bizi mahvettiklerini ve bizi defalarca kullandıklarını bildiğimizde, bu varlıklara bu düzeyde güven vermemizin aptalca olduğunu söylüyorum ve ben de benim gibi oy kullanıyorum Ben lanet olası bir IDIOT’um !!!

Lanet olası aklımı mı kaybediyorum yoksa Sol bunu gerçekten gerçeklikle temastan mı çıkardı?

Author

30 Comments

1. Çankırı dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 172

2. Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 402

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 365

4. Rize dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 139

5. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım

6. Trabzon dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Mrb siten valla çok güzel, tebrikler , hatice – 280

7. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

8. Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 39

9. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:31:53

10. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Ankara dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Mrb paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , memo – 329

12. Batman merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, tebrikler 09-05-2021 12:08:16

13. Artvin dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Selamlar paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 104

14. Merhabalar siten inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

15. Çanakkale dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 458

16. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

17. Denizli dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Merhabalar siten yeminle mükemmel, şukuladım , memo – 206

18. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz inanki çok güzel, teşekkürler

19. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

20. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

21. Mardin dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Selam paylaşımın cidden iyi, twitter da paylaştım , gaye – 369

22. Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

23. Kilis dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . selamun aleyküm web siten inanki iyi, şukuladım , gaye – 435

24. Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 77

25. Eskişehir dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 345

26. Uşak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan vallaha hayran bıraktı, tebrikler 15-07-2021 11:15:33

27. selam arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link