https://old.reddit.com/r/facepalm/comments/moei5m/antivax_logic/gu4bhs5/

Doğrulama falan aramıyorum ama biri bana bu insanların neden bahsettiğini söyleyebilir mi? Buradayım, tüm bu “Solcular” ın birdenbire Büyük Hükümete ve Big Pharma’ya güvenmesinin tuhaf olduğunu söylüyorum.

Kelimenin tam anlamıyla burada oturuyorum diyorum ki, bizi mahvettiklerini ve bizi defalarca kullandıklarını bildiğimizde, bu varlıklara bu düzeyde güven vermemizin aptalca olduğunu söylüyorum ve ben de benim gibi oy kullanıyorum Ben lanet olası bir IDIOT’um !!!

Lanet olası aklımı mı kaybediyorum yoksa Sol bunu gerçekten gerçeklikle temastan mı çıkardı?

Author

10 Comments

1. Çankırı dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 172

2. Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 402

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 365

4. Rize dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Selam herkese sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 139

5. Trabzon dan kimler var. WTF bu insanlarla devam ediyor mu? . Mrb siten valla çok güzel, tebrikler , hatice – 280

6. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” WTF bu insanlarla devam ediyor mu? ” çok güzel. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 39

8. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:31:53

9. Merhabalar web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link