Başlığımı alevlendirmeden önce oraya ne koyacağımdan emin değildim. Bu sabah 4’te bir rant, bu yüzden kusura bakmayın… Sadece paranoyaklık ettiğimi sanıyordum ama sizin de başınıza geldiğini görüyorum…. UFO’larla ilgili herhangi bir şeyi google’da arattığımda, UFO makalelerini önermeyi bırakıyor. Özellikle ne olduğumu bilmeliyim ve okumaya değer HERHANGİ BİR ŞEY bulmak için arama yaparken ÇOK spesifik olmalıyım.

Britney Spears’ı google’da aratırsam, “2 saat öncesine” kadar yayınlanmış bir sürü JUICY güncel olay ve makalesi alıyorum. Akıl sağlığı ve babasının koruyucusunu sürdürmek için 2 milyon HER bulgusu kullanması gibi.

McGregor’u google’da aratıyorum 4 saat önce ameliyat olacağını, bacağını kırdığını ve hala bir sonraki dövüş için boktan konuştuğunu söyleyen bazı makaleler alıyorum. SAĞLIK MI??

AMA GOOGLE UFO’yu gördüğümde aldığım ilk 3 bağlantı var, 1) Boksör Phil Mogg’un, alkolik diğer adıyla davulcu Andrew Parker’ın, 30 yaşında heavy metalden emekli olup öğretmenlik yapan Neil Carter’ın ve birkaç diğerinin yer aldığı bir rock grubu üyeler… 2) ön yazı (ki şikayet edemem …. değil mi?) 3) Bir FKIN makyajı “süper şarjlı 2 dakikalık Facial”

Ve kaydırmaya devam ederseniz size 2018 ufo filmini gösterecek…

Mesela, yeni gelen biriyseniz ve bu fenomenle ilgili mevcut tartışmaları ve keşifleri takip etmek istiyorsanız, birisi size ne aramanız gerektiğini söylemedikçe, kelimenin tam anlamıyla bilmenin hiçbir yolu yoktur. Bu berbat bir şey .

Bu dolaylı bir duyusal yol…

Yeni gelen biriyseniz ve lafımı attıysanız ne benim ne de “onların” cesaretinizi kırmasına izin vermeyin. Kendinize bir iyilik yapın ve araştırma yapın, ona gerçek bir önyargısız Açık fikirli şans verin.

Bu gece hepiniz.

67 Comments

1. Mardin dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selamun aleyküm bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , – 61

2. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 118

3. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz iyi, teşekkürler , ziya – 290

4. Kırşehir dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Merhabalar web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Emine – 145

5. Batman merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım 12-07-2021 09:08:02

6. Adıyaman dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , emin – 248

7. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, saolun , hatice – 125

8. Kırklareli merkezden ben Emine. Selamlar siten inanki dikkat çekici, şukuladım 12-07-2021 09:12:22

9. Bayburt dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Merhaba herkese sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 367

10. Kars dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Mrb sayfanız valla hoşuma gitti, şukuladım , ali – 26

11. Yozgat dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 49

12. Selamlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım 12-07-2021 09:20:43

14. Siirt merkezden ben ali. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 12-07-2021 09:21:06

15. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 331

16. Selamın aleyküm web sitesi yeminle hayran bıraktı, sağolun

17. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, şukuladım

18. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 17

19. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 199

20. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

21. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , – 466

22. Muğla merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla dikkat çekici, teşekkürler 12-07-2021 09:25:22

23. Nevşehir dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 99

24. Ağrı merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 12-07-2021 09:26:48

25. Ankara dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 406

26. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun 12-07-2021 09:30:50

27. Sinop dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Merhaba web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 371

28. Hatay merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-07-2021 21:32:59

29. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , emin – 315

30. elif yılmaz Reply

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 19:02:51

31. Kırıkkale merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 10:17:05

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 208

33. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , – 246

34. Şanlıurfa merkezden ben emin. Mrb sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım 19-07-2021 15:04:24

35. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 20-07-2021 23:40:18

36. Gürbüz Reply

Selam paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım

37. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 23-07-2021 11:36:05

38. Nevşehir dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Merhaba sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 448

39. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 438

40. Düzce dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 288

41. Bursa merkezden ben . Mrb web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım 29-07-2021 02:07:20

42. Nevşehir dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 28

43. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

44. Muş dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Merhaba web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ziya – 300

45. Niğde merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-08-2021 08:20:01

46. Gürbüz Reply

Mardin merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun 03-08-2021 16:38:05

47. Sakarya dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . selamun aleyküm siteniz cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 37

48. Çorum dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Selamlar siten valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 8

49. Bursa merkezden ben emin. Mrb paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 22-08-2021 12:37:28

50. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler

51. Kırklareli dan kimler var. Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. . Selam herkese web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 221

52. Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

53. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 312

54. Kilis merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-08-2021 08:04:16

55. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 260

56. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 62

57. Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

58. Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 05-09-2021 23:30:26

59. Bu konu : ” Wtf google!? UFO makalelerini gizleme. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 404

60. selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, saolun

61. Merhaba paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

62. Mardin merkezden ben emin. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım 26-09-2021 15:00:25

63. Selam herkese web siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

Write A Comment