Evet, bunun tam olarak güncel bir haber olmadığını biliyorum.

Ama hala o geceyi düşünüyorum.

Ne olmuş ona o gece?

2015’ten beri bu adamı destekliyorum. Sayısız miting, röportaj, basın brifingi vb. İzledim.

Tüm bu saatler süren içeriği tüketmenin nihai sonucu, adamı ve onun ruh halini çok iyi tanıdığımı (hissettiğimi) hissetmemdir. Ne zaman bir şey hakkında konuşmaktan heyecan duyduğunu (ticaret anlaşmaları) anlayabilirim ve ne zaman saçmalık yaptığını anlayabilirim (kürtaj, aşılar, aya ilk kadın, sonsuza kadar ve mide bulantısı ..)

İlk münazaranın o gecesinde yaptığı gibi davrandığını hiç görmedim.

Ne düşünüyordu?

İçkisine bir şey mi attılar?

Ona seçimi çalacaklarını söyle?

Çocuklarını tehdit mi ediyor?

O gece kendisine iyilik yapmadı ve bence daha iyi bilmesi gereken oldukça zeki bir adam.

Tartışmalar sırasında “Rally Trump” olsaydı, tüm ülkeyi kırmızıya çevireceğine gerçekten inanıyorum.

Ama o “Pislik Trump” idi, o kadar ki bu sefer neredeyse oy kullanmakla uğraşmadım bile.

Ve söylemeye gerek yok, performansının, herhangi bir Biden seçmenini kendi ekibine sallamak şöyle dursun, kararsız seçmenleri kazanma olasılığı da son derece düşüktü.

Ama bunu bilmesi gerekiyordu, değil mi?

Hazırladığım bir teori, Hillary’ye gerçekten çok nazik davrandığını bilmemizi istemesiydi. Belki de canavarı Biden’da serbest bırakırsa, bu insanların kadın düşmanı açısını yeniden düşünmelerine yol açabileceğini düşündü.

Muhtemelen biraz zor, ama sahip olduğum en iyisi bu.

Peki anlaşma neydi?

Author

22 Comments

1. Kütahya merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, teşekkürler 23-12-2020 14:57:02

2. Ardahan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki güzel, şukuladım 23-12-2020 20:04:46

3. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 284

4. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 80

5. Kırklareli dan kimler var. WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? . Selamlar siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , doruk – 25

6. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım

7. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 349

8. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 422

9. Ardahan dan kimler var. WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 201

10. Mersin merkezden ben Emine. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler 15-01-2021 19:27:18

11. Niğde dan kimler var. WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? . Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 129

12. Niğde merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 29-01-2021 05:21:53

13. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

14. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , – 386

15. Hakkari dan kimler var. WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 335

16. Şırnak dan kimler var. WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? . Merhabalar sayfan vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 208

17. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 415

18. Merhaba herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

19. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 237

20. Denizli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-03-2021 21:39:29

21. Bu konu : ” WTF, Trump’ın ilk Biden tartışmasındaki anlaşması mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi harbiden çok iyi, şukuladım , doruk – 416

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link