Gönderim Beyanı: Wuhan Gribi’nin Çin’in biyolojik bir silahı olduğuna dair kanıtlar Facebook ve YouTube’un her yerinde. “Yarasa teorisini” unutun. Çin hükümeti, bu süreçte kendi insanlarını öldürmekten çekinmiyor. Bu saldırı, ABD nüfusunun bir kısmını öldürmek, ekonomiyi çökertmek ve ABD varlıklarını satın alma fırsatı yaratmak için hesaplandı. Çinli şirketler Test, isteksiz Amerikalıların sağduyu maskeleri, sosyal mesafeler ve aşılama adımlarını nasıl atacaklarını görmekti.Artık insanların buna ne kadar düşeceğini gördüklerine göre, bir sonraki Çin virüsünün eşit olmasını bekleyebilirsiniz. daha ölümcül.

Çoğu anti-vaxxer basitçe kafası karışmış ve yanlış bilgilendirilmiştir, ancak çoğu Çin yanlısı işaretler ve yanlış bilgiler yayan botlar gibi görünmektedir, ki bu tam da Çinlilerden yapmasını beklediğiniz şeydir. Her zaman sık görülen yazım hataları ve dilbilgisi hatalarından anlayabilirsiniz.

Bana inanma Çin yapımı bilgisayarlardaki en popüler işletim sistemi nedir? Pencereler! Windows = Bill Gates = ölüm. O Çin yanlısı ve her zaman öyleydi.

Ayrıca, Çin’e kimlerin gittiğini biliyor musun? George Soros.

Noktaları koyun koyun.

UYANIN, MİLLET. Bu sitedeki anti-vaxxer’ların çoğu botlar ve Çinli ajanlardır.

18 Comments

1. Bu konu : ” Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , hatice – 8

2. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

3. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 89

4. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 23-04-2021 00:28:17

5. Bitlis dan kimler var. Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. . Mrb sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , ali – 31

6. Bolu merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, tebrikler 26-04-2021 07:21:07

7. Bu konu : ” Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, tebrikler , doruk – 459

8. Erzurum merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sağolun 29-04-2021 06:13:23

9. Antalya merkezden ben Aylin. Slm web siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 01-05-2021 17:12:39

10. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 426

12. Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-05-2021 02:27:09

13. Mersin merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, tebrikler 09-05-2021 21:28:15

14. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. . Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 130

15. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Wuhan Virüsü, Çin’in biyolojik silahları gizli bir ortamda konuşlandırma yeteneğinin ilk testiydi. . Mrb paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 122

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link