Kategoriler
Genel

Wuhan'daki 2019 Dünya Askeri Oyunları'ndan önce ABD askeri personeline verilen canlı virüs adenovirüs aşısının neden olduğu koronavirüs

Başlıktan da anlaşılacağı gibi …

(bu bir teori, bu yüzden pantolonunu bok etme)

Aşı dökülmesinde: "Öldürülen aşılar veya sadece izole proteinler kullanılarak yapılanlar (çoğu aşı bu iki sınıftan birine girer) ile dökülmek imkansızdır, ancak az sayıda aşı, teorik olarak başkalarını enfekte edebilen canlı zayıflatılmış virüs içerir."

Bazı doktorlar ve hastane personeli yetersiz test prosedürlerini ve / veya test edilmiş test kitlerini çağırmaktadır. Ve birçok durumda koronavirüsü test etmemeleri söyleniyor. Bir şey saklamaya mı çalışıyorlar?

Büyük olasılıkla:

1. Coronavirus, Çin'deki açık hava ıslak pazarlarından, özellikle bir yarasa veya yılandan kaynaklanmıştır. Bekle hayır, belki de bir pangolin.

2. Coronavirüs, Wuhan'daki yeni bir biyo araştırma laboratuvarından kaynaklandı. Belki virüs kazara veya bilerek laboratuvardan kaçtı.

3. Wuhan'daki 2019 Dünya Askeri Oyunları'ndan önce ABD askeri personeline verilen canlı virüs adenovirüs aşısının neden olduğu koronavirüs.

Neden sanmıyorum 1): Kolay günah keçisi, kanıt eksikliği. Islak pazarlar sonsuza dek sürdü. Bu ana akım medya ("kirli Çin") aldı ilk açısı oldu.

Neden 2 olduğunu düşünmüyorum): Kolay günah keçisi, kanıt eksikliği. Bu laboratuvarda koronavirüs suşları üzerinde mi çalışıyorlardı? Biz bilmiyoruz.

Bağlantılar:

https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccine_shedding

https://en.wikipedia.org/wiki/Adenoviridae

https://en.wikipedia.org/wiki/Adenovirus_serotype_14

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Military_World_Games

Adenovirüs grip gibi görünür, grip gibi davranır, ancak grip değildir

Grip benzeri adenovirüs için askeri aşı sivil enfeksiyonları önleyebilir

Miami Woman CDC Yetkililerinin Doktorların “En Muhtemel” Olduğunu Söylemesine Rağmen Coronavirüs Testini Reddettiğini Söyledi

Coronavirus bir aldatmaca salgını? Daha önce şüphelenilen hastalık vakaları, bazıları COVID-19 dışındaki hastalıklardan kaynaklansa da, artık doğrulanmış vakalar olarak kabul edilmektedir. Çeviri: Klinik tanı bazı vakalarda aşırı tanı ve yanlış tanıya neden olabilir.

Çocuk felci aşısı Pakistan'da çocuk felci salgına neden oldu: "Sadece hatalarını örtmek ve daha fazla çocuğu riske atmak için daha fazla yalan söylemeye devam edecekler mi?"

Coronavirus Gizli Operasyonu: Sahte salgın ve beyin yıkama milyarlarca insan nasıl sahnelenir. Tarihe geri döndüğünüzde, sahte salgınların standart çalışma prosedürü olduğunu anlayacaksınız. SARS, Domuz Gribi, Batı Nil, Zika, vb … DAİMA bunun bir virüs olduğunu söylüyorlar.

“Wuhan'daki 2019 Dünya Askeri Oyunları'ndan önce ABD askeri personeline verilen canlı virüs adenovirüs aşısının neden olduğu koronavirüs” için 20 yanıt

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-03-2020 02:31:21

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-03-2020 02:31:46

Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler 04-03-2020 07:34:37

Gaziantep merkezden ben gaye. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 10-03-2020 04:43:37

Kırklareli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 14-03-2020 19:09:07

Hatay merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 17-03-2020 08:38:20

Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-03-2020 18:27:25

Rize merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 18-03-2020 03:34:31

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 23-03-2020 15:14:02

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2020 20:04:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir