Son zamanlarda İran, İsrail ve ABD arasındaki gerilimin nükleer bilimci ve Süleymani’nin suikastı nedeniyle yükseldiğini görüyorum. İran henüz misillemede bulunmadı. Ayrıca Yunanistan ve Türkiye Akdeniz’de bazı tartışmalar içindedir. Rusya ve Türkiye Suriye’de devriye geziyor. Çin ve Hindistan da tartışmalı. Sadece etrafta büyük bir savaşa giden bazı “mini savaşlar” görüyorum. 20 Ocak 2021’de bir savaş öngören The Simpsons bölümünü unutmayalım. Eşyalarını topla, arkadaşların işleri çok yakında ciddileşecek.

… StrandedAdam tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , banu – 311

3. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 450

4. Kırıkkale merkezden ben memo. selamun aleyküm web siten inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 19-12-2020 03:42:52

5. Denizli dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 32

6. Gümüşhane dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler , mehmet – 347

7. Kayseri dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Merhabalar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 415

8. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

9. Sinop merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 11-01-2021 04:39:22

10. Zonguldak merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler 11-01-2021 11:03:13

11. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Burdur dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Mrb bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 268

13. Kırıkkale dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Selam sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 210

14. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

15. Osmaniye dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , Aylin – 327

16. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 130

17. Gürbüz Reply

Selamlar sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, sağolun , hatice – 19

19. Kırklareli dan kimler var. WW3 ne kadar yakın? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , doruk – 467

20. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 258

21. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun , mehmet – 262

22. Bu konu : ” WW3 ne kadar yakın? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, saolun , ahmet – 480

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link