Rusya ve Çin’in tek amacı diğer ülkelerdeki insanları manipüle etmek ve bölünmeyi tetiklemeye çalışmak olan insanlara sahip olduğu kanıtlanmıştır. Şu anda ABD ve Hindistan gibi birçok yerde oluyor Seçimleri sosyal medya aracılığıyla yönlendiriyorlar. Şiddeti kışkırtmak için nefret yayıyorlar. İç savaşın tohumlarını birçok ülkede ektiler ve her gün suladılar. Kruşçev bundan 56’da bahsetmişti. “Amerika’yı ateş etmeden ele geçireceğiz. ABD’yi işgal etmek zorunda değiliz Sizi içeriden yok edeceğiz … ”Birçok ülkede ağır kayıplar göreceğimize inanıyorum ama bunu kendilerine yapacaklar. Savaşlar eskisi gibi silah ve bombalarla yapılmayacak. Korku ve manipülasyonu yok edecek. Nihai hedefin ülkelerin kendilerini parçalamasına izin vermek olduğuna ve küreselcilerin büyük bir sıfırlamaya benzer bir şeyle devreye gireceklerine inanıyorum.

… OperationCasey tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” WW3 zaten başladı ” çok güzel. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , ahmet – 463

2. Selam herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun

3. Bu konu : ” WW3 zaten başladı ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 121

4. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

5. Çanakkale dan kimler var. WW3 zaten başladı . Selamlar web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 493

6. Bartın dan kimler var. WW3 zaten başladı . selam arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , – 317

7. Bu konu : ” WW3 zaten başladı ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 204

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link