WWE’nin göründüğünden çok uzak olduğu dikkatimi çekti. Hikayelerin sahte olduğu, Güreş’in hileli olduğu ve gizli bir topluluğun üyesi olan kadın ve erkeklerin bir kanuna ait olduğu dikkatimi çekti, güreşin sahte olduğunun farkındalar ama seyirci değil ve tüm bunların yanılsamasını korumak için büyük uzunluklara gitmeye hazırlar. Durumdan bağımsız olarak illüzyonu her zaman korumaları gerektiğini belirten bir kodları var … daha büyük iyiliğe müdahale etmedikçe.

Gizli topluluğun adı “Merkez Düzeni” ve dünya çapında üst düzey pozisyonlarda üyeleri var. Yanılsamayı nasıl koruyacaklarını ve olayların düzenini sürdürmek için neyin en iyi olacağını tartışmak için gizli toplantılar yaparlar.

Son zamanlarda komplonun iyiliğine kendimi adadığımı kanıtladıktan sonra saflarına katılmayı başardım … Şimdi yanılsama sorulursa almam için ölümcül bir zehir verildi ve hiçbir şey açıklamayacağım, bu “Ölüm Öpücüğü” olarak anılır.

Bana inanmıyorsanız anlıyorum ama hepinizi araştırmaya başlamanızı istiyorum, yoksa o zaman yalanı destekliyorsunuz, yalanı desteklemeyin … gerçeği destekleyin.

Gönderen … ParadigmWattson
[comments]

Author

26 Comments

1. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım

2. Kırşehir merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 29-11-2020 09:15:55

3. Uşak merkezden ben ziya. Mrb sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-11-2020 09:25:05

4. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha güzel, teşekkürler , ali – 273

5. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. WWE ile ilgili komplo . Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 279

6. Denizli merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-12-2020 22:04:32

7. Bitlis merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 15-12-2020 12:34:31

8. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Selam sayfan vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 116

9. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , memo – 314

10. Kütahya dan kimler var. WWE ile ilgili komplo . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok iyi, sağolun , doruk – 11

11. Sinop merkezden ben ali. Selam siteniz inan ki mükemmel, şukuladım 22-12-2020 16:29:44

12. Erzincan dan kimler var. WWE ile ilgili komplo . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 221

13. Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

14. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 387

15. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Slm sayfa gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 194

16. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 381

17. Düzce merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun 12-01-2021 13:03:39

18. Rize dan kimler var. WWE ile ilgili komplo . Mrb web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 226

19. Selam herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun

20. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 297

21. İzmir merkezden ben . Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 20-01-2021 16:42:47

22. Diyarbakır merkezden ben doruk. Mrb sayfanız yeminle güzel, sağolun 20-01-2021 17:57:30

23. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” WWE ile ilgili komplo ” çok güzel. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun , mehmet – 309

25. Samsun merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, tebrikler 27-02-2021 05:19:00

26. Sivas merkezden ben hatice. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 01:07:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link