WWF’nin 2008 belgesinin 51. sayfasında Sağlıklı İnsanlar, Sağlıklı Ekosistemler: Sağlık ve Aile Planlamasını Koruma Projelerine Entegre Etme Kılavuzu, insanoğlunun kitlesel sterilizasyonu savunulmaktadır. Bu araştırma, kısa süre önce para cezasına çarptırılan Johnson & Johnson’ın yardımıyla üretildi. talk pudrasına asbest koymak:

https://c402277.ssl.cf1.rackcdn.com/publications/370/files/original/Healthy_People__Healthy_Ecosystems_A_Manual_on_Integrating_Health_and_Family_Planning_into_Conservation_Projects.pdf?1345737357

Eklediler: “Bu çabalar, müşterilerin tam olarak bilgilendirilmesini ve tüm katılımın ve seçimin gönüllü olmasını sağlamak için özel dikkat gerektirir”, ancak bu, Afrika’daki * geçmiş performansa göre oldukça şüphelidir ve – her neyse – gerektiği gibi bilgilendirilirse, çocuk doğurma yaşındaki kaç kadın daha az kalıcı ve sert önlemler yerine kısırlaştırılmayı kabul eder?

* https://www.globalresearch.ca/mass-sterilization-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-un-tetanus-vaccine/5431664

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

Author

101 Comments

1. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

2. Burdur merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 15-08-2020 08:02:56

3. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-08-2020 03:57:53

4. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

5. selamun aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, face de paylaştım

6. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 15:21:58

7. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-09-2020 19:36:37

8. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 04:10:06

9. merhaba arkadaşlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım

10. Merhabalar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Merhaba sayfanız gerçekten iyi, facebookta paylaştım

12. Karabük dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 219

13. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, tebrikler 22-10-2020 05:49:18

14. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selamın aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 202

15. Merhaba paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım

16. Mrb paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

17. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam herkese web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 397

18. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, saolun 15-11-2020 16:46:19

19. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam herkese siten cidden çok iyi, sağolun , gaye – 20

20. Amasya dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 174

21. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

22. Hatay merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım cidden çok iyi, teşekkürler 24-11-2020 16:05:46

23. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , emin – 13

24. Kayseri merkezden ben . selamun aleyküm web siten cidden iyi, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:13:57

25. Kayseri merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 20:44:24

26. Sivas merkezden ben emin. Merhaba siteniz cidden iyi, şukuladım 11-12-2020 12:56:03

27. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selamlar siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 284

28. Sakarya dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Emine – 110

29. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 328

30. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , hatice – 352

31. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım , gaye – 187

32. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-01-2021 22:00:39

33. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 263

34. Kars dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 279

35. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-01-2021 02:18:00

36. Gürbüz Reply

Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 165

37. Kırşehir merkezden ben memo. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 29-01-2021 04:16:21

38. Adıyaman merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 30-01-2021 22:00:43

39. Rize dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, tebrikler , hatice – 299

40. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 415

41. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 249

42. Aksaray merkezden ben memo. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 05-02-2021 10:46:21

43. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

44. Niğde dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım , memo – 32

45. Kastamonu dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhabalar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 42

46. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun

47. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-02-2021 05:43:17

48. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun

49. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , – 361

50. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

51. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 46

52. Adıyaman dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , Emine – 155

53. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam sayfan cidden çok güzel, teşekkürler , hatice – 483

54. İzmir dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selam herkese sayfa cidden çok iyi, şukuladım , ahmet – 407

55. Ordu dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 233

56. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 279

57. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , – 229

58. Slm paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

59. Kırşehir dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Slm web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 129

60. Kilis dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Mrb web siten harbiden çok iyi, saolun , ahmet – 155

61. Sivas dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , – 293

62. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler

63. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 184

64. Uşak merkezden ben Hasan. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 26-04-2021 21:47:58

65. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Tekirdağ merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 22:33:01

67. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun

68. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 05:37:55

69. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 393

70. Amasya dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 209

71. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 500

72. Kocaeli merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi valla iyi, teşekkürler 23-05-2021 11:40:09

73. Bursa merkezden ben ziya. Selam siteniz valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-05-2021 14:39:12

74. Samsun dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selam web siten vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 38

75. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 388

76. Kocaeli merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz valla dikkat çekici, tebrikler 30-05-2021 13:21:29

77. İstanbul merkezden ben Hasan. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun 03-06-2021 08:35:07

78. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 204

79. Çorum merkezden ben gaye. Mrb web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-06-2021 01:19:00

80. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Selam sayfan cidden dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 221

81. Niğde dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selam sayfa gerçekten iyi, şukuladım , ziya – 273

82. Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2021 22:12:42

83. Aksaray dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 358

84. Giresun dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . selamun aleyküm siten ciddiyim mükemmel, sağolun , Emine – 106

85. Kahramanmaraş dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 161

86. Batman dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 90

87. Ordu merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, tebrikler 11-07-2021 20:17:08

88. selamun aleyküm bu web sitesi valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

89. Bu konu : ” WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 ” çok güzel. Mrb siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 85

90. Çanakkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 22-07-2021 10:30:03

91. Konya merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 23-07-2021 19:13:10

92. Karabük merkezden ben doruk. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-07-2021 07:53:53

93. Kırşehir dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Selam herkese siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 359

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link