WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008

WWF’nin 2008 belgesinin 51. sayfasında Sağlıklı İnsanlar, Sağlıklı Ekosistemler: Sağlık ve Aile Planlamasını Koruma Projelerine Entegre Etme Kılavuzu, insanoğlunun kitlesel sterilizasyonu savunulmaktadır. Bu araştırma, kısa süre önce para cezasına çarptırılan Johnson & Johnson’ın yardımıyla üretildi. talk pudrasına asbest koymak:

https://c402277.ssl.cf1.rackcdn.com/publications/370/files/original/Healthy_People__Healthy_Ecosystems_A_Manual_on_Integrating_Health_and_Family_Planning_into_Conservation_Projects.pdf?1345737357

Eklediler: “Bu çabalar, müşterilerin tam olarak bilgilendirilmesini ve tüm katılımın ve seçimin gönüllü olmasını sağlamak için özel dikkat gerektirir”, ancak bu, Afrika’daki * geçmiş performansa göre oldukça şüphelidir ve – her neyse – gerektiği gibi bilgilendirilirse, çocuk doğurma yaşındaki kaç kadın daha az kalıcı ve sert önlemler yerine kısırlaştırılmayı kabul eder?

* https://www.globalresearch.ca/mass-sterilization-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-un-tetanus-vaccine/5431664

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

“WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008” üzerine 15 yorum

1. Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-08-2020 03:57:53

2. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-09-2020 15:21:58

3. Siirt merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-09-2020 19:36:37

4. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 26-09-2020 04:10:06

5. Karabük dan kimler var. WWF Sterilizasyon Kampanyaları – “Projeler ayrıca uzun vadeli yöntemlere erişimi de kolaylaştırıyor [of sterilisation] RİA’lar (rahim içi cihazlar) ve kalıcı yöntemler (vazektomi ve tüp ligasyonu) gibi, bu hizmetleri sunmak için uzak nüfuslara seyahat etmek için tıbbi görevler düzenlemek dahil … ”WWF, 2008 . Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 219

Yorum yapın