Kategoriler
Genel

XPost / r / Instagramreality: Saçmalık Insta-ünlü dünyasındaki deneyimim

Son zamanlarda Facebook ve Instagram’da doğrulandım ve 2 hafta içinde yalnızca doğrulanmış profiller için instagram gruplarına davet almaya başladım. Bana nasıl “ünlü” olduğumla ilgili birçok soru soran bir adamla konuştum (ünlü değilim, sadece iyi bir basın ve küçük bir takipçim var). Mavi çekimden faydalanmam gerektiğini ve beni takip etmemi daha da geliştirecek insanlarla tanıştıracağını söyledi ve aralarında ve katıldığım gruplar arasında aldatmaca eğitimi aldım.

Bu süper zengin insanları neden büyük takiplerle gördüğünüzü hiç merak ettiniz mi? Paranız varsa “ünlü” olabilirsiniz. Gerçek takipçiniz yarattığınız sahte olanı geçene kadar şöhretin görünümünü manipüle etmenin basit metrikleri. En azından maruz kaldığım 300 kadar “ünlü” insanla böyle çalışır:

-Mavi kontrol DM gruplarına davet edin. Mavi bir çekiniz varsa, ücretsiz olarak alırsınız. Eğer girmezseniz, içeri girmek için ağır bir bedel ödersiniz. Bize takipçileri olmasa bile arkadaşlarımıza ücret karşılığında getirebileceğimizi söylediler. Bu gruplarda, yaptığınız her gönderi gruptaki herkes tarafından yorumlanır, beğenilir ve kaydedilir. Thats içinde bulunduğunuz grup başına 50 mavi kontrol yorum. Bu sizi beslemeleri kadar darbelere ve keşfetmeye götürür.

-Yüksek kaliteli takipçiler ve beğeniler taklit eder. Bunlar normal insanlardan satın alınan ve daha sonra botlar tarafından işletilen gerçek hesaplardır. Onları kullanmak için bir fiyat var ve onun ucuz değil ama her hesap tamamen yasal görünüyor. Bunlar otomatik olarak yayınladığınız her şeyi beğenecek ve varlığınızı artıracak.

sahte haber PR. Bullshit haber geri dönüşüm web siteleri sizinle ilgili makaleler yazmak için kullanılacaktır. 10 makale için ağır bir ücret ödüyorsunuz. Neden on? Güçlü alanlardan gelen on web makalesi, dikkate değer olduğunuz anlamına gelir ve bağlantıyı ödeyerek Insta’ya gönderebilecek olan mevcut “PR” kişilerden mavi bir çek alabilirsiniz.

İnternetţte, internet ünlüsün. Sizi keşif sayfasında gören herkes yine de olduğunuzu düşünüyor, bu yüzden kötü fotoğraflanmış benliğinizi takip etmek için motive oluyorlar. Sırada ne var?

Çok satan bir yazar olmak ister misiniz? Kolay, bir hayalet yazar sağlayan ve bir fotoğraf çekimi yapan, sizin için bir web sitesi yapar ve sizin için yazdıkları saçmalık kitabının toplu alımlarını müzakere eder. Boom kendine en çok satan bir şey aldın.

Anlamlı tekliflerle tanınmak ister misiniz? Metin yazarları bunları sizin için yazmak için kullanılabilir. Şahsen içerik isteyen çok sayıda popüler “motivasyonel” insan gördüm.

Tanınabilir isimlerle dirsekleri ovmak gibi görünmek ister misiniz? B-list yıldızları sizi tanıtmak için kullanılabilir ve görünüm ücretleriyle aynı fiyata sizi tanıdıkları gibi davranırlar. Şimdi ekstra ünlü görünüyorsun!

Liste sonsuz. Spotify oynar ve takip eder. Youtube görüntülemeleri ve subs. Facebook takip ediyor. Ve çevrimiçi olarak gördüğünüz $ 10/1000 takipçi siteleri tarafından değil. Kendilerine adanmış sunucularla ağır hizmet sahte. Bu delilik. Tamamen fabrikasyon ve brüt. İsimleri adlandırmıyorum ya da konvozların ekran görüntülerini almıyorum, bu bir poz değil Sadece göğsümden istedim. Biraz kazı yaparak birisinin bunun çoğunu bulabileceğinden eminim. Cheapo seviyesinde bulmak kolay, ancak yüksek dereceli dolandırıcılık orada.

Insta Fame satılık ve bu alt resimlerdeki photoshop kadar sahte.

“XPost / r / Instagramreality: Saçmalık Insta-ünlü dünyasındaki deneyimim” için 18 yanıt

Yalova merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız gerçekten güzel, tebrikler 09-05-2020 19:54:11

Adana merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 12-05-2020 19:16:20

Karaman merkezden ben banu. Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:08:33

Diyarbakır merkezden ben banu. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:18:37

Yalova merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 14-05-2020 11:19:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir