Pandemiden önce halihazırda acı çeken, şimdi ölüm kapısında olan tuğla ve harç perakende satış noktaları, asgari ücret artışının fazladan genel yükünü hesaba katmak için fiyatları yükseltmek zorunda kalacaktı. Bu tabuttaki son çivi olabilir ve Amazon’u ayakta kalan son perakendeci yapabilir.

Author

15 Comments

1. Kocaeli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-02-2021 18:04:33

2. Bu konu : ” Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 422

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 169

4. Düzce merkezden ben ali. Mrb sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 21:21:07

5. Bayburt dan kimler var. Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? . selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 333

6. Adıyaman dan kimler var. Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? . Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 422

7. Bingöl merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-03-2021 00:58:21

8. Bu konu : ” Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 68

9. Bu konu : ” Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 110

10. Burdur dan kimler var. Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? . Selam herkese sayfa valla çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 226

11. Gaziantep merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-04-2021 10:58:48

12. Eskişehir merkezden ben ali. Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 11-04-2021 21:14:36

13. Bu konu : ” Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 342

14. Kars dan kimler var. Ya 15 $ / saat asgari ücret, tuğla ve harç perakendeciliğini nihayet iflas etmekse? . Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link