Ya 5G, nihai veri madenciliği çip oluşturma ağını kurmanın yolu ise?

Mikro çip teknolojisi bugünlerde ürkütücü bir şekilde karmaşıklaşıyor ve bildiğiniz gibi, Microsoft kısa süre önce patent yayınladı WO2020060606 (Aka Dünya Düzeni 666). Bu teknoloji vücut aktivitesini izleyebilir ve belirli koşullar (diğer bir deyişle eylemler) doğrulanırsa kullanıcıyı kripto para birimi ile ödüllendirebilir. (Açıkçası bunun potansiyel olarak ÇOK ürkütücü olduğunu görebilirsiniz)

Şimdi dürüst olmalıyım, bu tür bir teknolojinin nasıl çalıştığı hakkında pek bir şey bilmiyorum, ancak bunun işlediğini varsayacağım. Radyo frekansı tanımlamaŞimdi bana öyle geliyor ki, mevcut 4G frekansı 1900-2100 MHz frekansında, yüksek kulelerin yayılması ve iletilmesi için gerekli. 5G 3.5 GHz (standart olarak), 700mHz ve 26 Ghz dalga boyunu kullanabilir ve kullanacak olsa da, eğer doğru bir şekilde anlarsam, bu radyasyonları göndermek ve toplamak için bir insan boyutunda bir şey için fazlasıyla yeterli olmalıdır. (TLDR, 5G, uygun şekilde donatılmışsa her insanın potansiyel olarak kendi radyo kulesi olmasına izin verir.) Şimdi Microsoft tarafından önerilen teknolojiye geri dönersek, bu tür şeylerin açıkça mevcut 4G altında çalışamayacağını ve kesinlikle bir çok daha güçlü (5G) radyo ağı.

Şimdi, sağlık, çevre, astrolojik ve göktaşı ölçümleri vb. Açısından 5G’lerle ilgili TÜM potansiyel endişelerin bir kenara atılması ve tüm potansiyel eleştirilerin bir kenara atılması ve basitçe alay edilen “5G korona neden olur” a indirgenmesi oldukça komik. Bununla nereye gittiğimi zaten gördün, değil mi? Aynı tedavileri başka ne tür bir endişe gördü? Aşılar.

Bundan sonra bildiğiniz şey, Bill Gates, İnsanlığın kurtarıcısı bir Covid-19 aşısı satacak … Siz ne düşünüyorsunuz?

düzenleme: radyo emisyonunun ve çiplerin nasıl çalıştığı hakkında çok az bilgim olduğunu unutmayın. Aptalca şeyler söyleseydim (muhtemelen söyledim) beni aydınlatın

“Ya 5G, nihai veri madenciliği çip oluşturma ağını kurmanın yolu ise?” üzerine 23 yorum

1. Tokat merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, teşekkürler 03-09-2020 05:15:36

2. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 03-09-2020 15:32:12

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 03-09-2020 20:12:10

4. Yozgat merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, şukuladım 04-09-2020 01:02:50

5. Denizli merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 04-09-2020 01:24:51

6. Hatay merkezden ben ahmet. Selam siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 16:15:36

7. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 13-09-2020 01:13:09

8. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Kırklareli dan kimler var. Ya 5G, nihai veri madenciliği çip oluşturma ağını kurmanın yolu ise? . Merhaba sayfa ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 428

10. Rize merkezden ben gaye. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:31:24

11. Afyon merkezden ben ali. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-10-2020 17:09:13

Yorum yapın