Şahsen ben bu “salgın” ve zaman geçtikçe daha yaygın hale gelmesi hakkında bu düşünceyi yaşıyorum. Bir şey varsa, inanmayarak ile bu düşünceyi atın. Ben 5G için virüs bağlamak çok teori var oldu biliyorum ve hükümet aracı çeşit olarak kullanıyor. Bana göre, ben 5G bir araç olmadığını inanmaya başladım ama bir hükümet yerine planlıyoruz. Geçen yılın yaz aylarında, pandemi sırasındaki olaylar ile kederin 5 aşaması arasındaki tesadüfleri fark ettim. Şimdiye kadar bunun hakkında pek düşünmemiştim.

Bilmeyenleri bilgilendirmek için, yasın 5 aşamasının genel açıklaması, bir kişinin travmatik bir olayın üstesinden gelmek için geçmesi gereken 5 adımı içerir. Bunun genel adımları sırasıyla İnkar, Öfke, Pazarlık, Depresyon ve Kabul’dür.

Neyse, bu korelasyonlar uzanmış düşündüm, ama bu kadar çok orada olmak için bu tesadüfler şey saklıdır olmalı inanmak mümkündür.

Bu “pandeminin” başlangıcında, nüfusun büyük bir kısmı hükümetin karantina ve sosyal mesafe kurallarına uyma konusunda pek isteksiz değildi, bazıları “İnkar” içinde olduklarını söyleyebilirdi. Bu plandan ayrıyız, hükümete uymadıklarına inanan bu insanlar başından beri onlara yardım ediyorlardı. Hükümetin böyle davranacak insanlar olduğunu bildiğine inanıyorum. Bu gerçekten bu kuralları uygulayan hükümet herhangi bir kanıt yoktu bu yüzden.

Zaman geçtikçe, çoğu “Öfke” den sayılabilecek protestolar ve isyanlar yükseldi. Irksal ve etnik gruplar arasındaki toplumsal söylem daha fazla çatışmaya neden oluyor. Bu, yasın 5 aşaması ve “pandemi” arasındaki parçaları birleştirmeye başladığım zamanlardır. Elbette, bu protestolarla mücadele etmek için bazı hükümet önlemleri olduğuna dair kanıtlar var. Ama bunun bir örtü olduğuna inanıyorum çünkü bu isyanlar ve protestolar bence çok hızlı öldü. Bu aşamanın sonunda capitol fırtınası koz destekçileri bağlanır. Bir sonraki aşamaya kolaylıkla bağlanan seçim.

Özünde, bir seçim, esasen politikacıların insanları kendi taraflarına çekmek için “Pazarlık” yaptıkları, böylece onlara oy verdikleri yerdir. Bu aşamada pek bir şey olmamasına rağmen, oldukça normal buldum. Bunun nedeni, çoğu kişinin “Pazarlığı” 5 aşamadaki en kısa aşama olarak görmesidir. Seçimlerin son sonuçlarına göre, hükümetin şimdiden “Depresyon” aşamasını planlamaya başladığına inanıyorum. Demek istediğim, GameStop hisseleriyle olaya bakın, bazıları bunun piyasada bir “Depresyon” a neden olabileceği tahmininde bulundu. Bu, bizi bir sonraki aşamaya götürmek için bir tür hükümet girişimi olabilirdi.

Tüm bunların planlandığına inanıyorum, nüfus olarak bizi neyin beklediğine dair hiçbir fikrim yok. Biz bu 5G hükümet planında “Depresyon” aşamasının başında olduğuna inanıyorum, ben de “Kabul” son aşaması beklemek ne hiçbir fikrim yok. Bu sözlere inanıp inanmayacağınız size kalmış, ancak yine de 5G veya 5 Griefs’e dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Author

10 Comments

1. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 01-03-2021 14:57:30

2. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım 04-03-2021 14:51:37

3. Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

4. Osmaniye dan kimler var. Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok iyi, saolun , emin – 26

5. Bu konu : ” Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım , hatice – 36

6. Aksaray dan kimler var. Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 393

7. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 74

8. Bayburt dan kimler var. Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? . Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 475

9. Artvin dan kimler var. Ya 5G’nin ne olduğunun daha büyük bir anlamı varsa? . Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 157

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link