Kategoriler
Genel

Ya 69 sadece bir pozisyon değil aynı zamanda istikrarlı bir ilişki hakkında daha fazla bilgi verirse?

Hayattaki garip teorilerim, hepsinin mantıklı olduğunu söylemeyeceğim, ama söylemek istediğim, gözlemlediğim şey. Aynı şekilde hissediyor musunuz bilmek istiyorum.

Diyelim ki birbirinden etkilenen 2 kişi var. Şimdi onları 10 üzerinden değerlendirelim (Genel olarak, sadece fiziksel olarak değil). Biri 6/10 olan diğerine göre 9/10 ise, iyi bir ilişkileri olacaktır.
6/10 ortalamanın üzerindedir, bu muhtemelen insanların kendilerine hitap etmelerinin en yaygın yoludur. Ve 9/10 çünkü mükemmel biri yok, herkesin bir kusuru var. Bana yargısal de, ama bunu tanıdığım birkaç insanla denedim ve bu mantıklı. Bir ilişkide 2 eşit olamaz. Burada onları nispeten göreceli olarak derecelendiriyorum, kulağa kötü gelebilir ama bir şekilde bana mantıklı geliyor.

Kelime eksikliği için özür dilerim, ingilizce benim ana dilim değil ve bir süredir bu düşünceyi yaşadım ve sadece başka birine mantıklı olup olmadığını bilmek istedim.

“Ya 69 sadece bir pozisyon değil aynı zamanda istikrarlı bir ilişki hakkında daha fazla bilgi verirse?” için 8 yanıt

Batman merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 22-05-2020 21:38:25

Bursa merkezden ben gaye. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-05-2020 01:10:14

Gaziantep merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 23-05-2020 01:10:15

Düzce merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 23-05-2020 05:50:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir