Az önce James Corbett’in şu videosunu izledim:

İnsanları Eğlence ve Kâr İçin Tasarlamak

Bu yüzden beni düşündürdü, ya spike protein, kısa vadede birkaç şanssız insanı etkileyen, göğüs damarlarına, organlara ve benzerlerine kademeli hasar verecek şekilde tasarlanmışsa, ancak hasarın çoğu ancak zamanla ortaya çıkarsa?

Belki virüs bazı insanlarda bu ilerleyici hasara neden olabilir, ancak viral dozun tahmin edilemezliği, bağışıklık sistemi yanıtı ve diğer çeşitli faktörler nedeniyle, güvenilir bir vektör değildir ve daha garanti edilebilir bir sonuca sahip bir virüs yapmak ve salmak olurdu. Plandemik planlamacıların bile bu riski alması çok tehlikeli.

Spike proteini vahşi virüsten daha kontrollü ve izlenen bir ortamda verebilen aşılara girin.

Şimdi, planlamacıların bir süredir insan toplulukları üzerinde kullanmak istedikleri son derece tartışmalı bir teknoloji olduğunu hayal edin, ancak şu anda yasal ve etik engeller ve geniş ölçekte kullanımına karşı çok sayıda popüler direniş var. CRISPR ve diğer teknolojileri kullanarak gen düzenleme gibi bir şey.

Ya yeterli sayıda insan aşıları kabul ettiğinde (veya kabul etmeye zorlandığında) ve üçüncü, belki de 4’üncü takviye atışlarında gerçekten zarar verici bir şeyin enjekte edildiği insanlara yavaş yavaş ifşa edilirse?

Gen düzenleme için anında ve yaygın bir şekilde küresel kabul görmenin, sağlığı bozan, insanları sakat bırakan ve kendilerini çalışamaz halde bulan tüm yeni kronik hastalar nedeniyle ekonomileri yok eden bir aşı hasarı salgınının neden olduğu acil bir duruma sahip olmaktan daha iyi bir yol var mı? ?

Oops, bunun olacağını kim tahmin edebilirdi ki? Ancak, gördüğümüz tüm yeni kalp hastalığı, felç, organ yetmezliği, nörolojik ve otoimmün durum vakalarına bir bakın… Neyse ki, sizi iyileştirebilecek bu yeni teknolojiye sahibiz ve harika haber şu ki, zaten askıdaydı. yenilik dolabımızın raflarında dolaşıyor, bu yüzden onunla gitmeye hemen hemen hazırız. Şimdi kollarınızı sıvayın (bir kez daha duyguyla) ve yeni gen düzenlemeli anti-covid-aşı aşımızla bu aşı hasarını iyileştirelim! Son atış turunuzun hasarını geri alır. Muhtemelen daha önce aldığınız her aşı çekimi için yeni iyileştirici ürünümüzden yaklaşık bir doz almanız gerekecektir. Şimdi ne yazık ki bu çekimler için yüksek talep var ve üretim kapasitemizi önemli ölçüde artıracak kaynağa sahip olana kadar arz talebi karşılayamaz, bu nedenle bu çekimin bu sefer oldukça büyük bir fiyat etiketi ile gelmesi gerektiği anlamına geliyor .. Eminim buna değdiğini göreceksin.”

Author

18 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 23

2. Hakkari dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . Merhaba siteniz vallaha güzel, sağolun , gaye – 386

3. Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 366

4. Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-08-2021 06:05:54

5. Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 253

6. Merhaba herkese sayfa ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Denizli dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, saolun , memo – 182

8. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 460

10. Erzurum dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 483

11. Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 43

12. Denizli dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . Mrb paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 288

13. Kırşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 31-08-2021 06:14:06

14. Kütahya merkezden ben ali. Slm siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:42:13

15. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . Slm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 443

16. Bu konu : ” Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok güzel, face de paylaştım , – 163

17. Samsun merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan cidden çok iyi, sağolun 24-09-2021 19:08:48

18. Konya dan kimler var. Ya Adım 1 virüsse, Adım 2 aşılarsa ve Adım 3 CRISPR geni ile “tedavi” olacaksa? . Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 293

Write A Comment