Sadece burada dolaşan,

Bazı insanlar gelecekte yapay zekanın devralacağından korkuyor. Ama ya zaten ele geçirilmişse?

Ya şu anda çekilen tüm ipler bir yapay zeka tarafından yönetiliyorsa?

Bu güç, insan zihnini hemen hemen şekillendiren internetin kontrolü ile gerçekten var.

JRE podcast’i bana şunu düşündürdü, tüm insan ırkının şu anda yaptığı fikir, aslında giderek daha fazla şey, ürün ve teknoloji geliştirmek ve üretmektir.

Yine başıboş dolaşıyorum, bana çenemi kapamamı söylemekten çekinme

24 Comments

1. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 465

2. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Mrb web sitesi inan ki iyi, tebrikler , mehmet – 293

3. Selam siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

4. Artvin dan kimler var. Ya AI zaten devraldıysa? . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 482

5. Çorum merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 04-08-2021 12:50:29

6. Muğla dan kimler var. Ya AI zaten devraldıysa? . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 187

7. Merhabalar sayfanız cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 476

9. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ali – 39

10. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, tebrikler

11. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 203

12. Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

13. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Yalova dan kimler var. Ya AI zaten devraldıysa? . Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , Gürbüz – 259

15. Yalova merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-08-2021 08:08:31

16. Bu konu : ” Ya AI zaten devraldıysa? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha çok iyi, teşekkürler , Emine – 441

17. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler

18. Kastamonu dan kimler var. Ya AI zaten devraldıysa? . Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 486

19. Afyon dan kimler var. Ya AI zaten devraldıysa? . Mrb sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 344

20. Kocaeli merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, saolun 24-09-2021 17:15:22

Write A Comment