Benim kişisel komplom, kendimizi insanlığın yol açtığı ekolojik yıkımdan kurtarmak için dünyanın nüfusunun azalmasıdır.

Laboratuvarda oluşturulan Covid. Yayınlandı. Küresel kapatma ve maske uygulaması. Aşı Çözümü, tek çözüm olarak tüm çılgın dünyaya satıldı. Yetişkinlerin ve çocukların yüzde 70’i (sonunda tüm çocuklara verecekler) ölüyor. Dünya kurtarıldı, iklim restore edildi ve seçkinler, insanların geri kalanını kontrol etmek için çok daha kolay bir zamana sahipler.

83 Comments

1. Kocaeli merkezden ben emin. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 19-07-2021 09:09:16

2. Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

3. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Slm sayfan inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 475

4. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, tebrikler , ahmet – 181

5. Kilis merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, twitter da paylaştım 19-07-2021 09:13:11

6. Selamın aleyküm sayfanız inan ki iyi, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-07-2021 09:14:42

8. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

9. Balıkesir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 19-07-2021 09:16:44

10. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 19-07-2021 09:17:02

11. Sinop dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 203

12. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 318

13. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 19-07-2021 09:19:32

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 246

15. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Merhaba web siten gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 55

18. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

19. Niğde dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . selamun aleyküm sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 291

20. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, şukuladım

21. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 444

22. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 92

23. Tokat dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Merhaba herkese web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , ali – 440

24. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 405

25. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , ziya – 101

26. Mersin merkezden ben Aylin. Slm web siteniz ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 19-07-2021 09:36:32

27. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sağolun , Hasan – 406

28. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim güzel, sağolun , ziya – 66

29. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 485

30. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , Emine – 481

31. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

32. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 372

33. Giresun dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 266

34. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 309

35. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 351

36. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

37. Gürbüz Reply

Mrb sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

38. Hakkari dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Mrb siten ciddiyim güzel, teşekkürler , ali – 52

39. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

40. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun 19-07-2021 10:02:13

41. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 380

42. Merhabalar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun

43. Selam herkese sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

44. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-07-2021 10:12:48

45. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

46. Isparta merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın cidden iyi, linkedinde paylaştım 19-07-2021 10:49:41

47. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , doruk – 499

48. Nevşehir dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 188

49. Bolu dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 158

50. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 307

51. Gürbüz Reply

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-07-2021 11:03:51

52. Sinop dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selam herkese siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 452

53. Giresun merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 19-07-2021 11:07:02

54. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 14

55. Amasya dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 189

56. selamun aleyküm sayfa inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

57. Kırşehir dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 424

58. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 341

59. Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 23:19:56

61. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Slm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 52

62. Ordu merkezden ben . Selam web siteniz cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 04:51:56

63. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

64. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 289

65. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 173

66. Sinop dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Merhabalar sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 79

67. Gürbüz Reply

Sakarya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 07:42:14

68. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, face de paylaştım , emin – 126

69. Bolu merkezden ben ali. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 26-07-2021 13:21:36

70. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım , ali – 13

71. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

72. Selam paylaşımın vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

73. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 499

74. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım

75. Niğde dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Merhaba bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 339

76. Çankırı merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, saolun 17-08-2021 00:00:10

77. Kırşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2021 22:41:55

78. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, sağolun , doruk – 205

79. Selam sayfa inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

80. Siirt dan kimler var. Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? . Selam siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 181

81. Trabzon merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 01-09-2021 21:31:39

82. Selam web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Bu konu : ” Ya Aşı Dünya’nın Nüfusunu Azaltacaksa? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 410

Write A Comment